Wpis z mikrobloga

Przegladając wykop doszedłem do wniosku ,że to nie ludzie są winni rzeczy ,które robią a system ,prawo i obycie się w społeczeństwie są temu winne

Kobieta ,która rodzi dzieci i bierze zasiłek i tylko z tego się utrzymuje i uważa że to jest życie na poziomie według mnie nie jest głupia ,lecz całkiem sprytna bo wykorzystuje okazje jaką daje jej państwo

Tak samo dzieci ,które niszczą telefon tylko dlatego że rodzice kupią im nowy ,zostały tak wychowane nie ma co się nawet im dziwić takiego zachowania

Wnioski? Ludzie są dziwni.
Widzą problem ale nie chcą szukać przyczyny i naprawić błąd u podstaw ,tylko wolą napiętnować złe zachowania nie podając przy tym rozwiązania problemu

#oswiadczenie #boldupy #polakicebulaki #polska #patologiazewsi #nocnazmiana
  • 10
Kobieta ,która rodzi dzieci i bierze zasiłek i tylko z tego się utrzymuje i uważa że to jest życie na poziomie według mnie nie jest głupia ,lecz całkiem sprytna bo wykorzystuje okazje jaką daje jej państwo


@przykry: Poza tym że z tego co daje państwo to może i owszem wykarmi dzieci. Ale jakby zrobiłą sobie jedno dziecko z porządnym facetem i oboje poszli to porządnej pracy to mogła by to dziecko
@przykry: Wiem, widziałam. Piszę generalnie że zazwyczaj to że ktos pobiera zasiłki (w dodatku w Polsce które nie są zbyt wysokie chyba) to wcale nie znaczy że dobrze mu się wiedzie. Ok, z głodu nie umierają i może nawet dziewczyna myśli że wygrała życie no ale jednak myślę że kiedyś jednak zauważy że to wszystko mogło potoczyć się lepiej
@abcde: jeśli wychowa dzieci na porządnych ludzi (w co wątpie) ,to chwała jej za to i może to był jej cel w życiu

Pamiętaj ,że zawsze znajdzie się jakiś konkubent ,który dołoży do tego interesu