Wpis z mikrobloga

Mireczki, czas żebym Wam pokazała jaki piękny mam ogródek w wynajmowanym domu w #uk.


Jak ktoś nie widział tagu #landlordcwel to przypomnę kilka najlepszych faktów o właścicielu i jego imbach:
-Ma 34 lata, jest upośledzonym portugalczykiem(specjalniej z małej) który farbuje sobie włosy - swój naturalny kolor ma brązowy, jednak boki już siwieją, więc postanowił coś z tym zrobić. Pierdyknął więc sobie czubek łba na rudo xD A wczoraj szedł na imprezę więc dodał do tego dwie zielone kropki po bokach xDDD
-Rzekomo miał tu nie mieszkać a przyjeżdza yebany co tydzien na 3-4 dni, zostawia osrany kibel, smrodzi, śmieci itp
-Uważa, że jak skończy studia, to będzie geniuszem
-Poprosił mojego chłopaka żeby na święta kupił królika i puścił go do "ogródka" to ten zje trawę i nie trzeba będzie kosić
-Nie ma odwagi powiedzieć nic niemiłego prosto w twarz, ale ma do przekazania bardzo dużo więc wszędzie zostawia karteczki napisane drukowanymi literami i łamaną angielszyzną w stylu "proszę gasić gaz", "nie używać półki nr 2 w lodówce", "proszę oddać (śmierdzącą, orzyganą i zaćpaną - przyp. red.) ceratę na stół i zabrać ładny obrus" etc
-Naprawił pralkę po 1,5 miesiące niezdatności do użycia
-Nakłamał w ogłoszeniu na temat wszystkiego co się da.
-Zamiast wycieraczki i maty w lazience #!$%@? smierdzacy kawalek wykladziny ktory mu zostal z czasow remontu 20 lat temu. Obraził się, że położyliśmy tam normalny dywanik łazienkowy
-Zawsze przykręcał ogrzewanie na zero i kazał nam żyć w kompletny mrozie. Jako, że mieliśmy to w dupie, to w końcu zablokował całkowicie centralkę i zagroził odłączeniem prądu.
-I wiele, wiele więcej. Tu są poprzednie wpisy [wpis 1](http://www.wykop.pl/wpis/11579924/mirki-co-to-sie-#!$%@?-w-tym-domu-to-ja-nawet-/), wpis 2, wpis 3 ale teraz przejdżmy do ogródka, który macie na fotce.

#patologiazuk #landlordcwel #bekazpodludzi #oszukujo #truestory #emigracja
A.....e - Mireczki, czas żebym Wam pokazała jaki piękny mam ogródek w wynajmowanym do...

źródło: comment_v3NQ8pnryXUqYQIppqyz1UEU88VuP7ou.jpg

Pobierz
  • 18
@jaywalker: Ogródek jaki jest każdy widzi xD. Dodam, że ten cwel kupił ze 4 miechy temu najtańszą kosiarkę żeby trochę podnieść standard i pierwsze co zrobił, to przejechał ostrzem po kablu xD. Uważa, że te betonowe coś przy domu to "taras" - tak napisał w ogłoszeniu. 2 dni temu powiesił na wewnętrznej stronie migoczące lampki choinkowe (tu święta też są 24-26 grudnia xD). Ach, jeszcze kupił reflektory żeby podświetlić elewacje a