Wpis z mikrobloga

Discovery kiedyś:

Dwugodzinne programy o wulkanach, wędrówkach ptaków, bardzo obiektywnie omawiane kontrowersyjne tematy jak ufo
W klatce czasu
Pogromcy mitów
Brudna robota
BEAR GRYLLS-Szkoła przetrwania
Jak to jest zrobione?
Brainiac

Discovery teraz:

Nic wartościowego, papka telewizyjna dla debili 24/h, produkt mtv-podobny, w co drugim programie średnio raz na minutę wulgaryzm z efektem pikselizowania ust
Łowcy okazji
Wojny magazynowe
Bimbrownicy
Wojny o kontener
Walka o bagaż
Operacja windykacja

Stare Discovery>gówno>Discovery 2015

TYLKO TAKIE LOGO W MOIM SERCU

#discovery #gorzekiezale #oswiadczenie i trochę #gimbynieznajo
F.....8 - Discovery kiedyś:

Dwugodzinne programy o wulkanach, wędrówkach ptaków, b...

źródło: comment_NYJ9Q7qsPrDbRdPnK5X2JA9vjCrJNLtb.jpg

Pobierz
  • 99
@Florek108: sa programy na discovery, ktore lubie, ale strasznie boli, ze wszystko to jest tak oskryptowane, ze glowa mala.

"Goraczka zlota", ktora uwielbiam, to doskonaly przyklad. Co chwile zdarzaja sie tam "nieprzewidziane sytuacje", ktore cudownie udaje sie rozwiazac w kolejnym odcinku.
Jezeli uruchama sie tam nowa maszyne, wchodzi na nowy grunt, cokolwiek mozna byc pewnym, ze napotkaja na nagla przeciwnosc losu, ale ktos wysunie plan, ktory dzieki niezmordowanej postawie, ciezkiej pracy
@Florek108: a na NationalGeo

- Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Twierdza Berlin
- Eksperymenty Hitlera w Puszczy Białowieskiej
- Tajemnice III Rzeszy: Prawa ręka Hitlera
- Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Wilczy Szaniec
- Premiera: Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Okręty Hitlera
- Nazistowski obóz śmierci: Wielka ucieczka
- Sensacje XX wieku: ODESSA (2-ost.)
- Tajemnice III Rzeszy: Karta medyczna Hitlera
- Premiera: Hitler narkoman (?!?!?!)
- Polowania na nazistów: Herbert Cukurs

Hitler do
Z Travel Channel to samo. Kiedyś mi się mózg ładnie #!$%@?ł jak po paru latach nie oglądania włączyłem sobie z nadzieją podziwiania pięknych widoków, a tam jakieś aukcje z dupy.
Te programy z jakimiś losowymi celebrytami jako ,,specjalistami" przy komentowaniu filmików będących na YT od 9000 lat są tak #!$%@? że aż płakać się chce. TVP Historia i dokumenty czasami na TVP2 i na TVN24 (w niedziele) są spoko.