Wpis z mikrobloga

Boże jakie to wszystko #!$%@?. Całe życie jest iluzją... Związek rodziców którzy przez 10 lat udawali super małżeństwo i rozwiedli się jak skończyłem 18 a teraz okazuje się że mój związek jednak nie był taki kolorowy. I jestem #!$%@? bo Ona jest dla mnie ideałem któremu wybaczę wszystko. Nie jesteśmy już razem ale chce ją odzyskać, pomimo, że dzięki niej czuję się jak wrak człowieka ale bez Niej jestem nikim.

Miłość robi z ludzi desperatów. #!$%@? jego mać #rozowepaski czemu jesteście takie podłe.

#milosc #feels #feelsy
  • 10
@josedra52: Żebym ja bym mądrzejszy 15 lat temu, to zyskałbym 2 lata uganiania się za wielką miłością, z ktora bylem kilka lat. Ale nie ma tego złego - dzieki splotowi dziwnych wydarzeń powiązanych ze szlajaniem sie jako #przegryw - teraz mam wspaniałą i kochającą żonę :)
Nie staraj sie na sile szukac pozytywów w takich chwilach tylko je dostrzegaj, bo są zawsze :)
@josedra52: Ja tez nie widziałem - uwierz mi - wiem doskonale co przeżywasz, bylem zdesperowany, wydawałem majątek na nią, błagałem, poniżałem się - bardzo ją kochałem. Depresja pchnęła mnie w alko i prochy i tylko dzieki dobremu znajomemu nie zaćpałem się na amen. To minie, trzeba to przełknąć. Moi rodzice rozeszli się jak mialem 15 lat - łatwo nie było, ale musiałem dać sobie radę. Jakbyś chciał pogadać to pw.
I jestem #!$%@? bo Ona jest dla mnie ideałem któremu wybaczę wszystko. Nie jesteśmy już razem ale chce ją odzyskać, pomimo, że dzięki niej czuję się jak wrak człowieka ale bez Niej jestem nikim.


@josedra52: Mam(miałem?) to samo cumplu, ile już wódy wypiłem przez tą sytuację...
Jednak powoli dochodzę do siebie, przynajmniej tak mi się wydaje. Jednak powiedzenie, że czas leczy rany jest prawdziwe. Coraz mniej o niej myślę i powiem
Ona jest dla mnie ideałem któremu wybaczę wszystko


No i tu się pogrążyłeś - nie wolno dać jej do zrozumienia, że wszystko jej wybaczysz jesli ona nie oferuje tego samego.

Nie jesteśmy już razem ale chce ją odzyskać


Staniesz się jej niewolnikiem, ale wybór jest Twój.

@josedra52: