Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza trasa do roboty. Normalnie 10 minut, tej wiosny 50 minut.
Jak nie umiałem wyjechać z osiedla w #swietochlowice, tak postanowiłem włączyć #yanosik. Mówię Wam, to co się zaczęło, to wszelkie Ingressy i inne virtual-real-augumented-reality gry się chowają.
Średnicówka - widzę oznaczenie, że wypadek. Jadę na #chorzow. Koło metalowców wyskakuje mi ikonka wypadku na #bytom. Myślę - fajnie, ominę przez estakadę. Skręcam w prawo, wyskakuje ikonka gdzieś koło AKS, że wypadek - estakada stoi. Ja pierdzielę - wracam na średnicówkę przez Truchana. Koło szpitala wyskakuje ikonka przewróconego auta na DTŚ. Ja jebut! Jadę na Gałeczki - w tym momencie wyskakuje ostrzeżenie z #rso, że DTŚ zamknięta w stronę Katowic (TIR w rowie), ominę. W #katowice zjazd na Grundmanna stoi. Samo centrum idzie płynnie, pewnie dlatego, że nikt nie umie dojechać.
Na południu (Piotrowice/ Ochojec) podobno to samo w okolicach Jankego, Kościuszki i Tyskiej.

Uważajcie mirasy na te grudy niby śniegu - to jest normalny lód pod kołami i widziałem dzisiaj parę nieudanych prób hamowania na tym (zgłaszane chwilę potem do #yanosik).

Jak możecie - to bierzcie dzisiaj tramwaje - chyba jedyne co dojedzie.

Gościom od #yanosik - gromkie BÓG ZAPŁAĆ :)
  • 6
@RRybak: tez tak masz czasem ze Yanosik za pierwszym razem nie chce sie polaczyc ze swoim serverem i nie pobiera informacji i zgloszeniach? Kilka razy musze wylaczac i wlaczac az zalapie. Na kilku urzadzeniach mam to samo