Wpis z mikrobloga

@iedrzei: Diabolini to chyba trochę wyższa półka. Ja chciałbym coś do zwiedzania lasu, docelowo chce kupić quada (jakiegoś raptora) ale to wydatek ponad 10k więc muszę na niego poodkładać i kupię go raczej w wakacje a na chwilę obecną chciałbym jakiegoś taniego crossa.
@aka_wannabe: Koło 17 z przodu i 14 z tyłu nadaje się dziecku pokazać jak ma jeździć, nie nadaje się do niczego więcej. Po prostu nie pojedziesz tym tak jak to robią goście na filmach z YT, w ogóle tym nie pojedziesz. Marka też nie przekonuje, a uwierz że solidność materiałów nawet do prostej jazdy terenowej ksoztuje wiecej niż cena tego wynalazku.

Kup DT125 zmień przełożenia na zębatkach, 2 kilo złotych trochę
@Gixaar: To ciekawe co piszesz ale @krzychu_85 jakiś czas temu wrzucił zdjęci takiego wynalazku. Jest jego posiadaczem od 2012r z tym że wersji 125cm3 i twierdzi zupełnie co innego. Jego wzrost i waga są podobne do moich i jakoś daje radę tym jeździć. I jak już pisałem nie zamierzam tym jeździć w terenie chyba że jako jazdę terenową rozumiesz jazdę po polnych i leśnych drogach.
@krzychu_85: @aka_wannabe:

Chłopaki, jak miałem DT 125 to też się dobrze bawiłem, ale jak się przesiadłem na EXC to okazało się że bawię się jeszcze lepiej a to co w detku było wyzwaniem ocierającym się o szaleństwo w EXC jest spacerem w kapciach po dywanie.

Gx
@Gixaar: Chyba nadal nie rozumiesz celu dla którego @krzychu_85 posiada tę zabawkę i dla którego ja chce ją kupić. Do zabawy i wyżywania się planuje kupić quada. To to ma być do zwiedzania okolicy, nic więcej. Nie zamierzam na tym skakać czy babrać się w błocie. A wydaje mi się że zarówno yamahą jak i tą motorynką wrażenia będą podobne. Poza tym proponujesz mi żeby kupić yamahę za 3.5k czyli kwotę
@aka_wannabe: Zdziwisz się ale rozumiem ;-)
Tylko po prostu próbuje Wam wytłumaczyć że "fun factor" jest w tym przypadku bardzo "limited edition".
Ale porównanie do mizernego terenowo bo mizernego, taka prawda, ale jednak solidnie zrobionego detka do loncina to wg mnie śmiała teza. Porównaj koła i konstrukcję tylnego zawiasu.
Gwarancja, OK jest 24 miechy to jest, pytanie czego nie obejmuje.
Ale fundamentem mojego sceptycznego myślenia o loncinie jest to że za
@Gixaar: @aka_wannabe: Nikt nie ma wątpliwości, że każde normalne moto będzie o wiele, wiele lepiej wykonane ale warto pomyśleć i nad takim chinolem w sytuacji, której ktoś potrafi sam coś przy nim zrobić. Konstrukcja jest niesamowicie prosta. Taka zabawka zupełnie nie nadaje się do typowej jazdy crosowej ale zwiedzać lasy i łąki to czemu nie. Ja miałem takie dni, że potrafiłem zrobić ponad 150 km jednego dnia. ja w 3