Wpis z mikrobloga

@Megidox: Ja byłem gnębiony? No przepraszam, ale to mnie policja #!$%@? na komendzie i to nie ja potem mszczę się na nich w jakichś wątpliwej jakości lirycznych przekazach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koala888: Podoba mi się, bo Proceder był zajebisty, jego ostatnia płyta też niczemu sobie, na koncertach gra bdb, energicznie, pogadać też się z nim normalnie da. Wackiem to możesz nazwać pikeja. Owszem, nie mowie ze jest najlepszy, bo np akcja z Doniem i wersami o matce itp, ale stylówe swoją ma i nie poszedł w gówniane gimbodzwięki, jak połowa tego marnego mainstreamu. Nie słucham ulicznego rapu, ale szanuje go za to
@Doxen: To że robi swoje przez wiele lat nie znaczy że jest dobry. Szanuje jego nakład pracy, ale technicznie, lirycznie i flow to jest wack robiący muzykę dla patologi. Peja też robi swoje od ponad 20 lat, co nie znaczy że zaliczył progres albo że jest dobry.
@koala888: Pracuje, utrzymuje siebie sam, opłacam mieszkanie, spełniam swoje cene w życiu i realizuje pasje. Dziwne zjawisko patologii, skoro podoba mi się jego muzyka, a wg Twoiich stwierdzeń, to chłam dla patoli.
@Shenlong: ale pewnie sie myle oczywiscie, bo sami patole kupuja jego plyty, zbieraja miesiac butelki na smietnikach i kupuja chady plyte, tak? Albo gimby, za hajs starych. Ja tu Chady nie bronie, kazdy ma inne zdanie, jedni jarają sie Knapem, inni Biszem a jeszcze inni Tombem który cale zycie jest poza bitem. Ja bronie swojego zdania, ze ktos kto tyle osiagnal w muzyce, nie jest beztalenciem i łakiem, a Polska mentalnosc