Wpis z mikrobloga

@yapatv: Dzień dobry. Darłem za dzieciaka pyska pod sceną na Pana zabawach. Pan Japaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Odpowiedz
@yapatv: jak się Pan odniesie do tego ?

Po tygodniu okazało się, że odniósł wielki sukces w internecie. I w tym momencie zrozumiałem, że człowiek oszalał – żali się Czajka. Wziął kukiełkę pod pachę i poszedł do telewizji, gdzie nie wspomniał nawet o mnie. Powiedziałem mu, że powinniśmy we dwóch bywać w mediach. Odparł, że mam aspiracje jak wielki artysta, a dla niego jestem, tu cytat, psikutek. Mieliśmy podpisaną umowę na
  • Odpowiedz
@yapatv: Panie Yapa, ale o co chodzi? Nawiązuję do tej najnowszej twórczości. Jaki jest cel tej działalności?
To jest humor, czy to jest śmieszne? Rocznik '88 zgłasza się, że nie rozumi.
Jaka jest Pana grupa docelowa?
  • Odpowiedz
@yapatv: Jest Pan obecnie najlepszym żyjącym polskim raperem. A hit Rap Pana Japy już na stałe wpisał się do kanonu największych hitów polskiego hip-hopu. Jest mi niezmiernie miło, że jest z nami na wypoku taki ktoś jak Pan. Pozdrówka!
  • Odpowiedz