Wpis z mikrobloga

Prawo mówi:
"Art. 197
§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12."
LUB PODSTĘPEM
Czy staniki typu pushup to podstęp?
Czy makijaż to nie jest sprytny fortel?
Czy mężczyzna XXI wieku nie ma prawa czuć się zgwałconym?

#rozowepaski #oszukujo w #zwiazki
  • 43
  • Odpowiedz
@Kir91: Też się kiedyś nad tym zastanawiałem tylko, że w drugą stronę. Jak podrywasz dziewczynę to też przecież często stosujesz podstęp żeby zaciągnąć ją do łóżka. Czyli teoretycznie każdy stosunek to gwałt:-)
  • Odpowiedz
@kfjatuszek: co ma do rzeczy wypychanie kieszeni? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie nosimy torebek wiec nie dziw sie. portfel miec musimy, bo inaczej bedziecie narzekac, ze bieda, kluczyki do samochodu/mieszkania/prywatnego pola golfowego tez trzeba gdzies schowac, bo bedziecie narzekac ze bieda, telefon itp... ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba, ze mylisz ksztalt portfela w kieszeni z penisem, to mam dla Ciebie zla wiadomosc
  • Odpowiedz
@Kir91: Jest mnóstwo interesujących lasek, tylko mało która z nich ma duże piersi. I tym bardziej mało która nosi pushupy. Dlatego nawet nie wiesz o ich istnieniu.
  • Odpowiedz
@Kir91: nawet się na początku zaśmiałem, bo zdawało mi się, że to żarty. tymczasem z dyskusji wynika, że to tak bardziej na poważnie z tym makijażem i stanikami.

Bo liczy się wnętrze


generalnie tak, chociaż są ludzie którzy się nigdy tego nie dowiadują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karoleer: Hehe nie macam cudzych telefonów. Ale to psychologicznie udowodnione, że facet (nawet nieświadomie) wypycha przednie kieszenie, bierze pasek z dużą klamerką i jeszcze najlepiej zawiesza ręce na tych kieszeniach żeby zwrócić na coś uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz