Wpis z mikrobloga

O słodki jeżu wybacz bo zgrzeszyłem! To już chyba definitywny powrót z ciężkiego i mulącego Chrome na mega szybkie i lekkie IE :)

i7 na Haswellu, 8GB RAM, SSD a Chrome jako jedyny na całej maszynie pozwalał czuć się jakby to znów były czasy Celerona 800 Mhz i 128mb RAM ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślałem, że bez wtyczek jednak nie dam rady no ale dla np. podglądu projektów w konkretnych rozdzielczościach można przecież całość odpalić tylko w tym właśnie celu.

Kapitanie Spartan przybywaj jak najszybciej!

Polecam ten styl Explorowania!

#windows #windows10 #microsoft #google #chrome #chromecwel

Saeglopur - O słodki jeżu wybacz bo zgrzeszyłem! To już chyba definitywny powrót z ci...

źródło: comment_xOHViNVp0PuVlArPU5HxoLlyYyLeSXYY.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Unbeliev: O FF czy innych przeglądarkach nawet jakoś bardziej nie myślałem. Mam na potrzeby testów i tyle. Niedawno Vivaldi instalowałem w ramach ciekawostki.
Zapomniałem napisać wyżej w sumie o innej i to chyba najważniejszej rzeczy w IE - IE wyświetla mi wszystko całkowicie ostro na ekranie podpiętym do laptopa podczas gdy wszystkie inne nie radzą sobie ze skalowaniem i lekko rozmywają absolutnie każdy element.
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Używam FF i chciałem zobaczyć co inni widzą w tym chrome, chrome mulił strasznie, czasami od klikniecia w zakładkę do wczytania strony mija z pół minuty a na FF mam to w kilka sekund, dlatego ciągle działam na FF ale czekam na pierwszy build ze spartanem, jestem ciekaw co MS zrobił.
  • Odpowiedz
@piotrulos: Ja już kompletnie nie jestem związany z usługami Google więc nic mnie nie trzyma mocniej z Chrome. FF przyznaję, że przy aktualnej zmianie głównej przeglądarki tylko IE nie ma problemów ze skalowaniem czcionek i wszystkich innych elementów. W każdej innej przeglądarce elementy są nieostre na monitorze podpiętym do lapka.
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Też lubię IE, ale bolą:
- totalnie z dupy skróty klawiszowe,
- powiększenie jednej strony = powiększenie wszystkich,
- beznadziejne menu po kliknięciu PPM, nie ma nawet "kopiuj adres obrazka" ale za to jest "wyślij obrazek pocztą email" albo "ustaw jako tło" super pomysł #!$%@?.

Więc na razie zostaję przy chrome, poczekamy na spartana - zobaczymy :)
  • Odpowiedz