Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym szydzeniem z Jana Pawła II?
Nie wiem czy to trolling czy rzeczywiście tyle osób traktuje tego człowieka jako jakiś idealny przykład złej osobistości.
Jeśli to obrażanie papieża to śmieszkowanie z tego że ktoś rzeczywiście obraził jego osobę lub nie, to w pewnym momencie stało się to żerowaniem na tej osobie, szkalowaniem jego dobrego imienia.
Nie rozumiem tego. Proszę mnie oświecić.

#pytanie #wykopobrazapapieza
  • 6
  • Odpowiedz
@Wykopowicz_Ryan: Nie wiem czy to trolling, czy naprawdę nie skminiłeś, że to nie "wykop", tylko karachan (polski odpowiednik 4chana) robi to pod sztandarem wypoku dla bólu dupy?

Podobnie ma ostatnio reddit, gdzie pod filmikami na tubie, które na reddit trafiły, pojawiają się komentarze ludzi, którzy podają się za "redditorów od (n) lat, użytkowników reddit gold" itd., i zachowują się jak tacy typowi piwniczanie komplementujący laski, silący się na "dżentelmenizm", "chylę czoła",
  • Odpowiedz
@SzczerbatyJamnik: No nie wiem, "obrażanie" papieża na Wykopie akurat ogranicza się do wpisów typu "21:37 #wykopobrazapapieza" czy jakichś łagodnych heheszków w luźny sposób związanych z papieżem. Prawdę mówiąc, wydaje mi się, że z co najmniej połowy tych wpisów papież sam by śmiechnął, bo miał poczucie humoru i dystans do siebie ;)
  • Odpowiedz