Wpis z mikrobloga

Według doniesień "Gazety Krakowskiej" - gęsta i tak atmosfera w naszym klubie, po słabym starcie piłkarzy w rundę wiosenną, została dodatkowo podgrzana przez trenera Franciszka Smudę, który udzielił ostatnio mocno kontrowersyjnego wywiadu dla portalu Interia.pl

- Ktoś mi mówi, że dostałem ostatnio dwóch zawodników. Ale jakich? Pozyskanych za pięć złotych. Wzmocnienia to jest to, co zrobiła Legia, kupując Masłowskiego za 800 tys. euro, więc się z nią nie równajmy - powiedział Interia.pl Smuda, co według doniesień wspomnianej "Gazety Krakowskiej" » miało się mocno nie spodobać kierownictwu klubu.

Trudno się jednak temu dziwić, bo choć nowi zawodnicy, których Wisła pozyskała zimą nie kosztowali aż tyle co wspomniany w cytacie nowy gracz Legii, to nie kosztowali też wspomnianych "pięciu złotych". Choć oczywiście Smuda znany jest w swoich wypowiedziach z używania różnego rodzaju metafor.

Nawet jednak bez jakichkolwiek wzmocnień potencjał obecnej Wisły nie jest na "jeden punkt w trzech meczach", co ostatnio osiągnął zespół przez Smudę prowadzony. Tym samym czekające nas teraz spotkanie z bydgoskim Zawiszą będzie mieć niewątpliwie jeszcze większy ciężar gatunkowy!


http://www.wislaportal.pl/28542,Burza_w_Wisle_po_wywiadzie_trenera_dla_Interii.html
#wislakrakow #ekstraklasa #plotek
  • 5
@nightrain: też tak sądzę. Jak do tej pory studziłem zapędy zwolnienia Smudy tak teraz uważam, że po najbliższych 3 meczach powinna zebrać się jakaś rada klubu i zastanowić się nad opcjami. Obecnie mamy skład na miejsca 2-4. Każde miejsce niżej będzie powodem do zastanowienia dlaczego nie poszło.
@Walec: Imho to po takiej wypowiedzi Smuda powinien zostać dyscyplinarnie #!$%@?. Zresztą i tak wszyscy wiedzą, że Smuda sam dla siebie jest nieskazitelny, a fatalne wyniki na wiosnę to wynik spisku i słabości drużyny (w żadnym wypadku złego przygotowania w przerwie zimowej). Ile dałbym za inteligentnego trenejro w Wiśle.
@naavalu: Myślę, że za wypowiedź bez sensu jest go zwalniać (póki bronią go wyniki). Tak jak napisałem, trzeba na chłodno skalkulować, jak zwolnią Smudę, to kto za Niego? Jaki jest sensowny trener w naszym zasięgu? Po najbliższych 3 meczach trzeba zacząć się zastanawiać. Słabo zaczęliśmy rundę ale to nie powód do zwolnienia.
@Walec: Słabo będzie dopiero wtedy, kiedy po marcu będziemy mieć żałosną ilość punktów. Zresztą zobaczymy jak będzie, i tak mam wrażenie, że nowy sezon zaczniemy już z nowym trenerem.