Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #eksperymentspoleczny #kobiecalogika

W ramach eksperymentu społecznego (HEHE), zacząłem na różnych portalach pisać do kobiet jako totalny głupek i prostak-podrywacz.

"Hej mała podobasz mi sie może sie ze mnom umuwisz? Fajna dupa jesteś fajne zdjencia itd"

Co ciekawe, większość z nich wchodziła w rozmowę i ochoczo ją kontynuowała. Mimo, że zgrywałem coraz większego idiotę to cieszyły się na każdy komplement. Mówiły gdzie pracują i że jeśli chcę to mogę je dzisiaj odwiedzić. Zdarzyło się kilka takich, które widać było, że pisały ze mną dla beki, jednak zdecydowana większość angażowała się w rozmowę z prymitywnym idiotą, a każdy płytki komplement sprawiał, że angażowały się jeszcze bardziej, podawały numery telefonów i tak dalej.

Interesujące jest również to, że gdy piszę do nich normalnie, z mojego nie-troll konta to albo nie odpisują, albo odpisują po tygodniu. No i wtedy nie zgrywam "romantyka", tylko piszę normalnie, bez podrywu :P Niemniej idzie zauważyć tutaj pewną zależność.

Więc jak chcecie poderwać panienke online, to zacznijcie rozmowę od przytoczonej przeze mnie formułki z drugiego akapitu, popełniajcie mnóstwo błędów i sypcie żenującymi komplementami :D (Prawie) Każda Wasza!
  • 45
@Andrew1706: Generalnie to, nie wiem jak Ty, ale ja przesiadując przez pewien okres swojego życia na czatach doszedłem do wniosku, że podryw przez net to nieszczególnie trudna sztuka- niezależnie od tego czy w 3 literowym słowie zrobisz 5 błędów czy żadnego.
@kicioch: echhh kicioch zlituj sie :P

Fejk konto (13:43) : "Siema mała masz dobrom dupe wogule mi sie podobasz odpisz mi teras"

Laska (13:44) : "No siemka :) Hehe, a co ci sie jeszcze podoba? :*"

------------------------------

Nie-fejk konto (13:43) : "Cześć :) Masz fajny styl i widzę że lubimy tych samych wykonawców. Też byłem ostatnio na koncercie X, jak wrażenia?"

..........

........

........

....

FOREVER ALONE. A w tym samym
@Andrew1706: ja bym tego normalnego wpisu nie nazwala nie-podrywem. Skoro dziewczyna nie odpisuje na Twoje teksty, a na dresika juz tak to znaczy ze jest glupia, ewentualnie lubi glupich facetow i tyle, olać i zapomniec