Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #eksperymentspoleczny #kobiecalogika

W ramach eksperymentu społecznego (HEHE), zacząłem na różnych portalach pisać do kobiet jako totalny głupek i prostak-podrywacz.

"Hej mała podobasz mi sie może sie ze mnom umuwisz? Fajna dupa jesteś fajne zdjencia itd"

Co ciekawe, większość z nich wchodziła w rozmowę i ochoczo ją kontynuowała. Mimo, że zgrywałem coraz większego idiotę to cieszyły się na każdy komplement. Mówiły gdzie pracują i że jeśli chcę to mogę je dzisiaj odwiedzić. Zdarzyło się kilka takich, które widać było, że pisały ze mną dla beki, jednak zdecydowana większość angażowała się w rozmowę z prymitywnym idiotą, a każdy płytki komplement sprawiał, że angażowały się jeszcze bardziej, podawały numery telefonów i tak dalej.

Interesujące jest również to, że gdy piszę do nich normalnie, z mojego nie-troll konta to albo nie odpisują, albo odpisują po tygodniu. No i wtedy nie zgrywam "romantyka", tylko piszę normalnie, bez podrywu :P Niemniej idzie zauważyć tutaj pewną zależność.

Więc jak chcecie poderwać panienke online, to zacznijcie rozmowę od przytoczonej przeze mnie formułki z drugiego akapitu, popełniajcie mnóstwo błędów i sypcie żenującymi komplementami :D (Prawie) Każda Wasza!
  • 45
@Andrew1706: W obu 'podrywach' napisałeś na zupełnie inne tematy. Próbowałeś np. z prawdziwego konta napisać jakiś komplement dziewczynie a nie, że macie po prostu podobne zainteresowania? Komplement wcale nie musi być na niskim poziomie, a wiele daje.
@Andrew1706: no cóż, a interesuje Cię znajomość z kobietami, które najwyraźniej chcą pisać z idiotami? Nie liczy się ilość, ale jakość, choć wielu ludzi chyba tego nie rozumie. Sama mam konto na portalu towarzyskim (oj no, piszę sobie z obcokrajowcami, bo ćwiczę angielski :D) i matołom nie odpisuję (a może jakieś wykopowe zapędy ze mnie wychodzą, bo zdecydowanie najczęściej teksty typu "hey sweet princess" piszą... tadam, tadam, muzułmanie rzecz jasna).
@azetka: Pisałem już o grupie "badanych" :P

w gronie "badanych" była magister psychologii, kilka studentek, nawet matka z dziećmi ;D Naprawdę szerokie grono kobitek :P Także badanie było względnie obiektywne i miarodajne :D :P


Chwała Ci za to, że taka jesteś :D
@Andrew1706: Oj no, od kiedy to studia są miarodajnym czynnikiem inteligencji? :D Choć i tak dziwią mnie trochę Twoje wyniki, większość dziewczyn, które znam twierdzi, że od razu je odrzuca od faceta piszącego z błędami ortograficznymi (no chyba, że kłamią).