Wpis z mikrobloga

Megan Meier (1992 - 2006)
14-letnia Megan Meier (USA) była pewna, że jest brzydka, gruba i bezużyteczna. 5 tygodni przed śmiercią na portalu MySpace dodał ją do przyjaciół pewien chłopak - Josh Evans. Przez pewien czas miło sobie korespondowali, ale wkrótce Josh wyrzucił ją ze znajomych i zaczął pisać jej bardzo przykre rzeczy. Następnie przyłączyli się do zabawy jego inni wirtualni znajomi. Ostatnią wiadomością wysłaną przez Josha, którą Megan odczytała było: "Świat byłby lepszy bez ciebie". Dziewczyna wyłączyła komputer, a 20 minut później powiesiła się w garderobie, gdzie znalazła ją jej matka.
Po pewnym czasie rodzice Megan dowiedzieli się, że Josh nigdy nie istniał. Jego profil, dla zabawy, stworzyły trzy kobiety: sąsiadka rodziny Meierów, jej córka oraz podwładna.
#sadstory #feels #tfwnogf
s.....6 - Megan Meier (1992 - 2006)
14-letnia Megan Meier (USA) była pewna, że jest ...

źródło: comment_8M0h6t6kdi9RHY35oNHUaNsHyls7nWm5.jpg

Pobierz
  • 71
@yggdrasill: To są właśnie problemy pierwszego świata, wyglądam źle, siedzę przed komputerem, o jakiś przypadkowy zjeb mnie obraził przez internet, chyba się powieszę, to działa na tej samej zasadzie, gdzie byli rodzice się pytam? Jeżeli dziewczyna miała problemy to trzeba było ją leczyć, pokierować, wysłuchać, #!$%@? nie wiem wysłać do spowiedzi, nic z tych rzeczy się nie stało i efekt jest taki jaki jest. Gówniarzeria w tych czasach ma za dobrze,
@damonqsY: a co mają do tego stany? jak trafisz na złych ludzi to masz przesrane
jestes z dziewczyną, ona Cie zostawi, załóżmy ze zdradziles ją: jedna po prostu sie #!$%@? i nara, druga powysyla najgorsze fotki jakie ma do neta i potem żyj ze swiadomoscia ze wszyscy znajomi maja zdjecie z benizem w ręku xD
no i tu już zależy od człowieka jak to zniesie

@liqui6: "za dobrze" w sensie
@yggdrasill: @looklikelance: Nie przeczę, suki które do tego doprowadziły, powinny dostać zasłużoną karę, nie chcę też popadać w skrajności i mówić, że polskiej młodzieży przydałby się kop w dupę w postaci wojny i biedy, żeby przejrzeli na oczy bo im za dobrze. Nic z tych rzeczy, życzę wszystkim ludziom zarówno z tego wykopu, jak i każdemu Polakowi i Polce, a także sobie, abyśmy nigdy nie musieli poznać biedy, choroby, śmierci,
@liqui6: Tyle, że skoro dziewczyna czuła się bezużyteczna i była zakompleksiona to bardzo możliwe że to otoczenie jej zniszczyło psychikę. Brak akceptacji, odrzucenie i gnębienie nie jest czymś przyjemnym dla młodej osoby i ma ogromny wpływ na psychikę. I nie wydaje mi się, żeby to była domeną tylko naszych czasów.
@wpoz: To prawda, psychika młodej osoby intensywnie kształtują wszelkiego rodzaju doświadczenia z otaczającej rzeczywistości. Im więcej doznaje tych negatywnych doświadczeń, tym bardziej pogrąża się w beznadziei. Ale na miłość boską. Wszędzie można odnaleźć jakiś wzór, jakiś cel, do którego będziemy dążyć a tym samym pokonywać przeszkody i ataki na jakie jesteśmy narażeni. No i poza tym, to samobójstwo to reakcja na podstawie oceny przez internet. Czy aby nie za płytki problem,
@liqui6: Ja to widzę tak: po niepowodzeniach w prawdziwym świecie próbowała uciec w wirtualny świat, tam znaleźć jakiś wzór, osobę która jej pomoże tym czasem stało się to samo co w rzeczywistości czyli odrzucenie i gnębienie. Myślę, że to nie chodziło tylko o ocenę przez internet tylko o całokształt, całe jej życie, a te opisane wydarzenie było tylko impulsem które doprowadziło do tego o czym pewnie myślała wcześniej niejednokrotnie.
@wpoz: Dobra dedukcja, jednak tak naprawdę nie wiemy jak wyglądało jej życie, tworzymy tu teorie na podstawie zdjęcia i krótkiej notki. I aż dziwię się sobie, że tak drążę temat, skoro napisałem na początku, że generalnie nie będę się nad tym rozczulał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
eżeli dziewczyna miała problemy to trzeba było ją leczyć, pokierować, wysłuchać, #!$%@? nie wiem wysłać do spowiedzi, nic z tych rzeczy się nie stało i efekt jest taki jaki jest.


@liqui6: to nie jest kwestia problemów, 14 lat to czas, kiedy młode dziewczyny bardzo się przejmują tym, jak są odbierane przez ogół, to mija z wiekiem, ale jeśli ktoś ma bardzo kruchą psychikę to tak się to kończy.
To tak, jakbyś powiedział, że ją zasztyletowano a ona umarła dlatego, że jej skóra była delikatna. Nie #!$%@?, ślicznie proszę.


@yggdrasill: głupie porównanie. Jeśli już to: "nie miała sił by podnieść łyżkę, więc nie mogła jeść i umarła" byłoby bliższe.