Wpis z mikrobloga

Mireczki o #!$%@? xD
Chciałem sobie kupić parę kluczy i znalazłem tą aukcje: http://allegro.pl/show_item.php?item=5156254147
Zamówiłem 8, zapłaciłem a tu ziomek mi wysyła zdjęcia xD myślę sobie "co #!$%@??", wchodzę jeszcze raz a tam na dole napisane małym druczkiem że typek sprzedaje zdjęcia xD
Mam jego dane, emaila, telefon, facebooka.
Tytuł aukcji jak i kategoria wskazywała że to klucze.
Da się coś z tym zrobić?
Aż sam się sobie dziwie że tego nie zauważyłem, a specjalnie sprawdzałem czy to nie zdjęcie xD

#csgo #prawo
  • 38
  • Odpowiedz
@WujekSkip:
zapisz sobie aukcje, porób screeny pozapisuj wszystkie dane i daj sprawę na policji.
Gościu będzie się tłumaczył, że on przecież napisał, że to screeny, ale sposób skonstruowania oferty sugeruje, że czatował na osoby, które po prostu nie zwrócą na to uwagi.
  • Odpowiedz
@WujekSkip:
"Klucze przekazuję od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na moim

koncie."
napisał, że przekaże klucze. Generalnie jak chce Ci się #!$%@?ć, to zgłoszenie do allegro + policja.
  • Odpowiedz
@WujekSkip:
tu masz jeszcze linka do jednego znaleziska, gdzie trochę szerzej opisywałem dlaczego uważam, że jest to oszustwo.
Ponadto z tego co wiem to na platformie steamu da się "wymieniać" samymi screenami?
  • Odpowiedz
@WujekSkip: jak byk jest napisane, że sprzedaje klucze, kategoria też na to wskazuje... a to co sobie napisał małym druczkiem ma gówniane znaczenie. Zgłoś na Allegro... na policję jeżeli chcesz się denerwować to też.
  • Odpowiedz
@eaxene: a no to lipa, ale jak napisał @Palwed typo sprzedaje klucze, ja bym go cisnął że albo dostaje klucze albo widzimy się w sądzie, w internecie nie musi nic udowadniać ale jestem ciekaw jak by to w sądzie udowodnił :D
  • Odpowiedz
@WujekSkip: Jeżeli masz chociaż trochę czasu, to zgłoś sprawę na allegro i policję. Nawet jak umorzą (nie powinni, dane mają na tacy) to pewnie się obsra jak dostanie wezwanie na komendę.
  • Odpowiedz
@WujekSkip: ja bym zaczął od allegro, szczególnie że:

SPRZEDAM KLUCZE Chroma Case!

Klucze przekazuję od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie.

Klucze CS:GO! NAJTANIEJ NA ALLEGRO! Tylko po 6.5zł
  • Odpowiedz