Wpis z mikrobloga

@wspodnicynamtb: wręcz zajebiście wygodne, nawet bez amorka :) Jeździ się o wiele lepiej niż na 26", i bardziej komfortowo od szosy. Jak miałbym jeszcze hajs to dokupił amorek aluminiowy i lepszą kierownicę, wtedy miałbym rowerek idealny!
  • Odpowiedz
  • 0
@HCLB: Ciężko stwierdzić, bo na szosie nigdy nie siedziałam. Nie sądzę aby różnice były jakieś ogromne. Jedynym minusem obecnego roweru jest trochę mały rozmiar, co czasami czuć przy długich trasach. Ale szosy też jakieś długie nie są. Wiesz, i tak użytkuje tego Focusa jako szosę, więc to nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@HCLB: Nie. Preferuje szosę i MTB jako oddzielne byty (przynajmniej w tym momencie). Kupiłam tego Focusa z przeznaczeniem szosowym. Były pomysły żeby go używać 'zgodnie z przeznaczeniem' (czyli z oponami przełajowi), ale możliwości wtedy drastycznie się zaweżają i po prostu jest dla mnie szosą.
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: brakuje jeszcze trekkinga na wypady z sakwami. No i fat-bike na zimę. No i miejskiego na zakupy. I enduro na zjazdy. A i trial by się przydał aby trochę poskakać. Możliwości są tak szerokie :)
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: Byle nie ostre... Ostre są dla hipsterów którzy się wykastrowali aby zmieścić się w obcisłych rurkach, i których IQ jest zbyt niskie aby poradzić sobie z obsługą hamulców...
  • Odpowiedz