Wpis z mikrobloga

@killerpizza: Poczytaj pudelki i inne gówna, spójrz na te panie, na ich stroje. Skądś muszą czerpać na to pieniądze. Wiadomo, są też kobiety po prostu bogate, ale większość pseudocelebrytek musi się posiłkować prostytucją, by móc pokazywać próżne ryje na bankietach.
  • Odpowiedz
  • 0
@ateibok: Ja wszystko wiem, ale pozwalanie na sranie sobie do buzi napawa mnie mega ochydą i niezrozumieniem. Może dać zwyczajnie dupy i też mieć z tego pieniądze, skoro ma takie potrzeby finansowe. Dałabyś sobie, przepraszam, nasrać do ryja? Przecież to jakaś patola z marsa.
  • Odpowiedz
@killerpizza: Pewnie, że nie dałabym sobie nasrać do buzi, ale to są przypadki patologiczne, skrajnie zepsute, dla których nie ma hamulców. Są pieniądze, jest wizja torebek, ubrań, butów to i ryj się otwiera na przyjmowanie kału. Widocznie danie dupy nie jest dla nich tak intratne, znalazły gównianą niszę w rynku prostytucji i spełniają się jako żywe toalety.
  • Odpowiedz
@ateibok: są ludzie którzy za darmo się babrają w kale bo ich to podnieca. Zwykły fetysz ale przyznam że mnie lekko zdziwiło że takie laski są w stanie się posunąć do takiej akcji.
  • Odpowiedz
są ludzie którzy za darmo się babrają w kale bo ich to podnieca.


@Pan-K: pewnie że tak, ale czym innym jest mieć fetysz, czym innym być prostytutką, a czym innym być niby cnotką wielką damą dającą sobie nasrać do ryja za hajs.
  • Odpowiedz