Wpis z mikrobloga

Dzisiaj najważniejszy dzień dla #navajocoin . Główny deweloper Soopy napisał dzisiaj do jednego z użytkowników wiadomość, która potwierdza, że wszystko poszło zgodnie z planem.

Hey buddy,

Things are going great everything is coming out together perfectly , how are you?

Warm Regards,
~SoopY~

#kryptowaluty
  • 20
@thomasss: Myślałem, że zrzucę część przed końcem dnia, ale po tej cenie to niech mnie w trąbkę pocałują. Spodziewałem się dump'u po wypuszczeniu, ale z tej ceny nie ma co dumpować, jest bardzo niska biorąc pod uwagę to co coin oferuje.
@techno_jamochlon: gdzie za tyle kupiłeś? To chyba normalne, że po mocnych wzrostach następuje korekta, prawda? Nie widziałem jeszcze waluty, która by tylko rosła bez spadków chwilowych.

@bamaz: Cena jest manipulowana pewnie. Dużo osób czeka z wejściem, jak będą pewni, że anon wychodzi. Ja bym się nie spodziewał dumpa, bo to raczej nie jest kupowanie plotki, sprzedawnie newsa, tylko potwierdzenie systemu na który wszyscy czekają.
@thomasss: ja out 404,21% mi wystarczy, cena bardzo często po anonie idzie w dół, nie jest to drk, rozwiązanie też technicznie nie jest zbyt dobre , rozmawiałem z kolegą developerem , ale pod spekułe można się jeszcze pewnie pobawić. Ciekawe czy się mylę czy nie ale według mojej opinii po wyjściu na świat pełnej wersji kurs runie - "kupuj plotki, sprzedawaj fakty" amen

PS Wole pobawić się na niedowartościowanych walutach i
@thomasss: ja już się z tymi 1000% zysku przejechałem, wole 10-100% zgarnąć z 10 coinów niż z jednego 1000% :) Szybko to się załamuje, mogę się mylić, może przed nav taki wzrost jak na drk czyli x255, ale widzę że tu jest nagabywanie za kursem a nie ideom, i to po stronie członków dev teamu. Takie banie nie mają solidnych podstaw, jest update ale to jest robione pod PD
@wowo06: tak, ale jest to realna wizja. Tak jak ktoś na forum pisał, jeśli NAV wejdzie do top 25 market cap, to cena wtedy wyniesie 10k sat. Teraz pytanie, czy całkiem rewolucyjny podwójnie szyfrowany coin z anonem może wejść do top 25?
@thomasss: Możliwe, że wejdzie, bo jest rewolucyjny. Pytanie tylko jak długo się tam utrzyma i czy ten system podwójnego szyfrowania przyniesie odwrotny skutek niż zamierzony i kurs poleci w dół.
@wowo06: Według mnie po wypuszczeniu pójdzie w dół, kurs jest supportowany, już ma problemy aby iść dalej. Jeśli się mylę sporo zarobicie, jeśli ja mam rację to wyjdziecie na 0 albo na mniejszy plus. To jeszcze nie hossa. Hossa potrzebuje januszy, którzy dadzą kapitał. 30-40 btc to nieimponujący wynik. Może cisza przed burzą, ale Ci co wąplili już po anonie i beta testach mogli inwestować skoro produkt działał a nagroda za
właśnie wizja wysokiego kursu jest tak kusząca, że zysk 1000% i tak nie jest jeszcze optymalny :) apetyt rośnie w miarę jedzenia


@wowo06: trzymam kciuki ale zgadzam się w stu procentach z @maniakbitcoin. Z mojego doświadczenia wynika, że "chytry traci dwa razy" przerabiałem to nie raz na własnej skórze.
@wowo06: Po co pisać pójdzie w dół pójdzie w górę. Poprostu zaczekajmy i za miesiąc wszystko będzie wiadome. Podstawa to inwestować w krypto góra 10 do 30 % własnego kapitału. Na pewno nie więcej. Krypto Bitcoin itd to tylko fajny spekulacyjny eksperyment. Nic więcej.
@Pepeo: przecież to Ty ciągle prognozujesz jako pierwszy a my sie do Ciebie odnosimy głównie :) -> mylisz się co do eksperymentu spekulacyjnego, bardzo wiele biznesów na podstawie tej technologii można założyć, mogą rozwinąć się nowe koncepcje biznesowy i nowe dziedziny, coś jak internet w latach 90. Nie wiadomo co a mamy handel w internecie, social media, komunikacja powiązana z netem itp