Wpis z mikrobloga

Adres się zgadza, adres z dowodu osobistego, a jeszcze najlepiej pokaż zamówienie z chińskiej wersji strony. A jak nie da paczki to powyzywaj i zawołaj kierownika :D
  • Odpowiedz
@hufosterex: A masz jakiekolwiek potwierdzenie, że mieszkasz pod adresem z paczki? Jeśli tak, to pogadaj z kierownikiem UP. A jak nie, to powiedz, że czekasz pod tym adresem i niech listonosz przyniesie jeszcze raz ;D
  • Odpowiedz
@hufosterex: a jest numer telefonu? U mnie kiedyś coś się w wylało na etykietę i z poczty zadzwonili zapytać o dokładne dane adresowe bo jedynie telefon było widać i kod pocztowy. Po potwierdzeniu że zamawiałem i podaniu danych dostałem paczkę normalnie
  • Odpowiedz
@hufosterex: Adres jest na przesyłce? To pokaż im dowód z adresem zameldowania i muszą ci tę przesyłkę wydać.
Dz.U. 2003 Nr 130 poz. 1188
Art. 26
2. Przesyłka, jeżeli nie jest nadana na poste restante, może być także wydana ze
skutkiem doręczenia:
1) adresatowi:
a) do jego oddawczej skrzynki pocztowej,
b) w placówce operatora, jeżeli podczas próby doręczenia przesyłki adresat
był nieobecny pod adresem wskazanym na przesyłce, przekazie
pocztowym lub w
  • Odpowiedz
Idź na innej zmianie, z jakimikolwiek papierami (wydrukuj coś z aliexpress) i postaraj się jeszcze pogadać. Ewentualnie przekonaj kogoś, żeby zadzwonił na Twój numer z paczki przy Tobie. Z doświadczenia wiem, że idąc na pocztę kilka razy z tą samą sprawą można załatwić wszystko. Powodzenia!
  • Odpowiedz
W takim wypadku zignoruj paczkę, napisz do Naszego Wschodniego Majfrienda Kitajca że źle uzupełnił dane wysyłkowe i oczekujesz na refund ponieważ paczka wróci do Niego z powrotem odesłana przez PP.
  • Odpowiedz
Jeszcze jedno - może dostajesz coś na ten adres na swoje nazwisko? Jakieś rachunki, coś z banku? Możesz to zanieść jako potwierdzenie, że pod ten adres przychodzi poczta do Ciebie... Więcej pomysłów nie mam ;/
  • Odpowiedz
@hufosterex: to może idź do pocztę, niech zadzwonią na numer na paczce i pokaż że to twój telefon dzwoni, ja nawet nie musiałem iść tylko przed przekazaniem listonoszowi zadzwonili i tyle
  • Odpowiedz