Wpis z mikrobloga

@cyberpunx: Korwin to nie jest zwykła partia. Korwin to styl zycia, sprawia, że płyniesz na fali, kształtuje osobowości. Jeżeli nie czujesz flow, to nie jestem w stanie Ci tego wytlumaczyć.

Aha, musisz stawać w obronie Pana Janusza, kiedy jest atakowany oszczerstwami przez lewaków.
@karolburza: Rozumiem, zanotowałem. Czy #!$%@? się (dziś mam okazję wszak piątek), i obrona kolegi którego zgarniają policjanci (zawsze go zgarniają, więc mam szansę) doda mi kilka punktów w skali respektu i Korwinowiedzy?
@karolburza: policja to budżetówka, więc jeszcze gorzej niż lewactwo. To już wiem. Mam pytanie, czy na równi można orać straż pożarną i lekarzy? Np. źle ugaszony budynek, to wina lewackiej straży pożarnej, która tym sposobem odebrała możliwość zadziałania niewidzialnej ręki wolnego rynku?
@wczoraj: Rozumiem, co gdy na miejscu pożaru jest już lepiej wyposażona i szybsza jednostka straży pożarnej i sytuacja win-win jest niemożliwa? Czy taka straż pożarna powinna zostać rozwiązana bo na siebie nie zarabia i nie ejst opłacalna?
@wczoraj: Naprawdę dużo się dziś nauczyłem. Dziękuję. Zastanawia mnie jeszcze fakt i umiejętność sprawnego operowania argumentem braku podatków. To zdaje się jest wycisnąć ostatnie poty z lewaka nie myślącego logicznie (czyli każdego, hahaha, zaorane!).
@cyberpunx:
Musisz spełniać poniższe kryteria:
1. Mieć 15-30 lat
2. Szkoła/studia/bezrobocie/programista-freelancer
3. Na utrzymaniu rodziców/państwa
4. Mat-fiz/polibuda, ale czytasz głównie Misesa, Hayeka i Rothbarda.
5. Siedź często na forach w tematach politycznych, gdzie jesteś specjalistą z zakresu prawa, ekonomii, filozofii oraz historii.

Spełnienie powyższych kryteriów wyczerpuje znamiona korwinizmu.