Wpis z mikrobloga

  • 0
@bazingaxl:
@dees-odsok: kwestia czy działa to to bo nie chcę mi się #!$%@?ć z piraceniem, kmsami itp. Ale też mnie nie #!$%@?ło żeby kupować system za ponad 100 ojro, szczególnie że korzystam z Windows sporadycznie, głównym systemem jest Ubuntu.
  • Odpowiedz
@bazingaxl: chciałem się dowiedzieć czy te klucze to złodziejstwo i tyle. Ja nawet muzyki nielegalnej nie ma :) A w życiu to "ukradłem" zapalniczkę, ale myślę że prawie każdy kto pali po jakiejś imprezie znalazł nie swoją zapalniczkę w kieszeni.
  • Odpowiedz
@chuckmls: o nic cie nie oskarzam

mozesz w poniedzialek zadzownic na infolinie ms i sie dopytac chyba sam zadzownie i sie spytam ale no jak sobie wyobrazasz ze ktos za 30zl sprzedaje klucz do windowsa za 300zl to chyba cos jest nie tak
  • Odpowiedz
  • 0
@bazingaxl: 30 dolarów chciałem zapłacić :-) podejrzewam że są to klucze ze sparkdream dla uczelni, jakiś cwany admin dodaje studentów i stąd te klucze..
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: LOL wystarczy przeciez oddelegowac jednego pracownika na umowe smieciowa by 2 razy w tygofniu sprawdzila auckcje i zglaszala na policje, ilosc gotowki po roku pokryje 10 normalnych programistow dla ms, moze w koncu lumie beda mialy normalny soft
  • Odpowiedz