Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mircy! Bardzo dziękuję Wam za wsparcie w sprawie #januszebiznesu i sprzedanego mi używanego kasku jako nowy:

http://www.wykop.pl/link/2448209/kupujesz-nowy-kask-dostajesz-uzywany-i-porysowany-januszebiznesu-na-allegro/

Dziś odsyłam im ten szajs zgodnie z przysługującym mi prawem do zwrotu w terminie 14 dni roboczych.
Wczoraj w nocy otrzymałem telefon od pełnomocnika firmy (wypok stronk!) Rozmowę za jego zgodą nagrałem. I teraz jak myślicie? Kto dzwonił? Właściciel firmy z przeprosinami i obietnicą poprawy? Otóż NIE! Firma:
HYBRID ENERGY sp. z.o.o.
ul. Stalmacha 7/4
41-800 Zabrze
REGON: 240871418
NIP: 648-266-04-35
KRS: 300101
Poszczuła mnie swoim radcą prawnym! Tak się traktuje niezadowolonego Klienta, a co! Dowiedziałem się, że jestem szantażystą. Że pomawiam firmę i prowadzę kampanię na rzecz złego wizerunku firmy, a nie wyczerpałem przysługujących mi praw konsumenckich itp. pierdoły. Oczywiście też wmawiał mi, że towar jest nowy (sic!) Rozmowy nie mogę niestety opublikować. Zabrania mi tego polskie prawo ale jest zabezpieczona na wszelki wypadek. Mają mi wysłać jakieś pismo czy coś w związku z tym. Czekam.

Oświadczam również, że niczego już od nich nie chce poza moimi pieniędzmi. Mieli szanse na rehabilitację i naprawę wizerunku. Wykop odniósł sukces w postaci takiej, że wszystkie aktywne oferty na alledrogo firma opisała informacją, że sprzedają towar powystawowy. A wcześniej nie chcieli tego zrobić. Dało się? Więc jakiś pozytywny efekt jest i nikt się nie nabierze więcej. Jeszcze raz Wam dziękuję. Będę na bieżąco informował o rozwoju sprawy. Czuję się zobowiązany do tego. Wołam zainteresowanych spod tagu #motocykle i inne osoby, które o to prosiły.
  • 70
@omar_is_coming: Wykorzystałem wszystkie. Proponowałem im od razu ugodę, poprosiłem o kontakt po zakupie. Olali mnie, musiałem sam dzwonić. Chciałem nowy kask i chciałem by rzetelnie opisali swoje oferty aby nikt więcej nie został wprowadzony w błąd. Odmówili. Więc odsyłam kask zgodnie z moimi prawami i żądam zwrotu kasy.
Gównoburzę zrobiłem po to aby ostrzec innych przed nieuczciwymi praktykami tej firmy. Niczego poza moimi pieniędzmi od nich już nie chcę. Niech się