Wpis z mikrobloga

Jak wiemy moda kręci koło i wraca jeszcze lepsza. Czy myślicie że flatty style ustąpi niedługo miejsce jaskrawym i pełnym kolorów gradientom?

Flatty
Gradienty

Ja osobiście uważam, że to będzie rok gradientów! I w końcu odejdzie do lamusa to płaskie i nudne już ilustrowanie. Już teraz ciężej mi było znaleźć prawdziwie flat ilustrację. Wszędzie teraz tzw. "flatty", tekstury, szumy i inne aktraktory. Gradienty nadchodzą!


#design #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #michalkosecki

M.....l - Jak wiemy moda kręci koło i wraca jeszcze lepsza. Czy myślicie że flatty st...

źródło: comment_XFC4728arV0F00U2RgtdM3ij1Mn51QUc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@MatMal: co do użycia samego autorskiego tagu - nie nadużywaj go. ja w tym przypadku nie mam nic przeciwko i dziękuję za docenienie i pamięć, ale obserwujący mogą już nie być tak wyrozumiali - kilka małych linczów już było. ;]
  • Odpowiedz
@michalkosecki: na taki efekciarskie rzeczy poczekamy jeszcze parę lat. Ale wtedy to te z przykładu będą już przestarzałe. Aktualnie ogromny nacisk stawiany na UX i zmniejszanie rozmiaru strony (co powoli jest już pomijane) nie pozwoli na szybki rozwój w tym kierunku.

Oczywiście wszystko zmierza w kierunku ruchu i animacji, ale nie tak szybko żeby za jakiś czas pojawiły się obrotowe slajdery. Można zdziałać jeżeli chodzi o funkcjonalność o wiele więcej, mniejszym
  • Odpowiedz
@MatMal:

Czy myślicie że flatty style ustąpi niedługo miejsce jaskrawym i pełnym kolorów gradientom?


Mam nadzieję, że nie, takie coś ładnie prezentuje się na tapecie, ale nie jako element UX czy tam UI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@MatMal: ewolucja naturalną koleją rzeczy myślę, że w 2015 raczej będzie to nadal flat z odrobiną delikatnego gradientu + efektami przestrzeni.. czas pokaże ;)
  • Odpowiedz