Wpis z mikrobloga

#mojwykopnaandroida

Pewnie wiele osób zastanawia się czy warto kupić #wykopforandroid - powiem szczerze że 4zł to żaden wydatek - kupiłem już dawno - czy żałuje?

Może nie jest to żal, ale pewna niesatysfakcja na pewno.

1. Brak edycji wpisów na mirko - jak tak można. Jak - jak - jak.
2. Częsty brak możliwości wejścia w znalezisko, swój profil czy gdziekolwiek indziej - trzeba klikać po kilka razy żeby zaskoczyło - nie zawsze ale często.
3. Ogólny brak stabilności - nie raz aplikacja się wysypała.

Na plus:

1. Genialny design - aż chce się używać.
2. Wewnętrzne otwieranie gifów - przydatne dla golgif i innych. To samo z Youtube. Swietny patent.

Krótko mówiąc uważam że warto wesprzeć @damian-piwowarski bo myślę że większa liczba użytkowników zmobilizuje go do częstszych update'ów.

Czy używam aplikacji nadal? Nie. #mojwykopnaandroida jest brzydszy ( choć nadal ładny ) ale o wiele bardziej stabilny. A głównie tego oczekuje od aplikacji. Bo co mi z fajnych funkcjonalności jak aplikacja nie działa sprawnie? #wykopforandroid ma ogromny potencjał - mam nadzieje że w kolejnych aktualizacjach zostanie wykorzystany.

A Wy jak uważacie? #android
  • 10
@SquashPL: Chyba żartujesz.. Może warto było ją wesprzeć pół roku temu bo wtedy były jeszcze jakieś aktualizacje, a teraz to martwa apka bez możliwości edycji wpisów.
Na pewno nie kupię żadnej jego kolejnej apki bo takie całkowite zrezygnowanie z aktualizacji (na rzecz watcha) bez jakiejkolwiek konkretnej informacji (ba! były nawet informacje o kolejnej aktualizacji z trybem dla tabletów, ale nagle zamarło) to jakiś żart.