Wpis z mikrobloga

@patrol798: Spoko spoko. Powiem Ci tak, tu na mirko chyba nikt nie ma elektryki więc opinii o jej funkcjonowaniu nie uzyskasz. Może lepiej zapytaj na szosa.org? Bo tutaj to możemy gdybać, podejrzewam, że obie te grupy kulturę pracy mają bardzo zbliżoną, pytanie natomiast jak to jest z późniejszym serwisowaniem, częściami zamiennymi itd.
@filftp: otóż właśnie to. Na szosie wiem, że większość opowie się za mech DuraAce. Ja też. A niezdecydowany jest mój znajomy który składa rower i ma okazję kupić jedną z tych grup dwa razy taniej. Co do elektrycznej grupy to obawiam się, że jest to pierwsze kroki jeśli chodzi o elektryczną zmianę biegów i nie wiadomo jakie są choroby wieku dziecięcego. Choć jak na razie nic chyba nie zmienili od jej
@patrol798: Czyli piszesz o tych samych wątpliwościach jakie i ja mam. Więc serio, lepiej popytać na szosa.org (czy innym, może anglojęzycznym forum), niech wypowiedzą się osoby, które choć trochę Di2 używały, bo my to tylko biedne Mirki jesteśmy :P.

@filftp:

DuraAce 9000
http://www.evanscycles.com/products/shimano/dura-ace-9000-groupset-ec070881

Ultegra Di2
http://www.evanscycles.com/products/shimano/ultegra-di2-6870-groupset-ec070882

@kocham_jeze: kolega lubi nowinki techniczne i gadżety i w tym problem haha

Wśród osób budujących rowery widzę, że jedni wybierają mechaniczną a drudzy elektryczną wersję, zastanawia mnie właśnie czy to kwestia tylko ceny czy czegoś jeszcze, bo elektroniczna grupa jest jednak dużo droższa
@patrol798: co 2 tygodnie :)
tak mówił 2tygodnie-miesiąc, bywały intensywne okresy to częściej ale no wczoraj mówił, że ostatni raz miesiąc temu ładował, z tym, że nie jeździł super dużo
acz ja osobiście brałbym dura ace :) 9000 wygląda znakomicie
@Wilier: aha myślałem, że tylko dwie jazdy. Kumpel nie ma nic przeciwko ładowaniu baterii, i tak ładuje Garmina, lampki co jakiś czas więc to mu najmniej przeszkadza. Chodzi mi głównie o jego bezawaryjność, jako że jest to pierwsza wersja elektronicznej Ultegry, mam nadzieję, że jednak pozbawionej jakiś wad wieku dziecięcego czyli po roku bateria do wymiany itp.