Wpis z mikrobloga

@Cripex: zalezy do czego uzywasz telefonu. Fakt ramu nie przyspieszysz ale odpowiednio dobrane parametry znacznie poprawiają płynność oraz poszerzają zakres dzialania ( ja walke z lagami freezami crashami dluga bo dluga ostatecznie wygralem)
@Hubikusek: Mam HTC ONE E8 z brandem PLAY i naprawdę branding to żadne zło jeżeli telefon jest normalny. Zero przymuł, a od 2 czy 3 miesięcy w sumie go mam.

Aplikacji może mieć maksymalnie w tle 9, ale nawet mając te 9 aplikacji w tle płynnie przechodzisz między wszystkimi bez jakiegokolwiek przycięcia ;-)
Coś pięknego. Dopóki nie trafiłem na One E9 już zaczynałem wątpić w Android jako OS po doczynieniach z
@Cripex: ja sie wtrącę. Iphone 4 dzialal 3 lata bez zwiechy a nie 3 miesiace, bez brandow, 512mb ramu, a apek w tle moglo byc kilkanascie/dziesiat i wszystko plynnie dzialalo teraz mam 5s od roku i dalej zadnej zwiechy, zadnego problemu a apki w 95% sa dopieszczone i dzialajace (wykopowa ma jakies fochy)
@Cripex: sp super wygląda, słabe zarządzanie ramem i brak wsparcia. Ale wystarczy odblokować bootloader, zrobić rootA instalując jak aplikacje towellroot, zgrać xposed i masę udoskonaleń jednym kliknięciem, można zrobić swapa czyli plik wymiany rozszerzając ram również instalując zwykła aplikacje ram expander. Jak się chce to można zlikwidować jakiekolwiek lagi seederem. Jak gonie używasz to sprzedaj mi, będę miał drugiego jakby się zepsuł. :)
@PytaPrzeznaczenia: Padł w nim aparat ni stąd ni zowąd. Jest wciąż na gwarancji także muszę odesłać któregoś dnia do regenersis.

Już nie wspomnę, że od nowości miał uszkodzony klawisz ON/OFF :/ Zapada się z jednej strony.

Generalnie to uwierz mi, że nawet sam pod siebie tworzyłem ROM'y także ogarniam temat, ale ten telefon mnie #!$%@?ł, #!$%@? i będzie #!$%@?ł dlatego po prostu go wymieniłem na normalny sprzęt.