Wpis z mikrobloga

Hej mirki, potrzebuję pomocy.
Chciałbym stworzyć sobie stronkę z bazą różnych piosenek na gitarę (taki własny zestaw na ognisko itd.) - tekst + akordy nad nim. Chciałbym mieć opcję transponowania akordów, coś jak na stronach cdur.pl lub piosenkaztekstem.pl
Pomyślałem, że może są jakieś gotowce i są np. https://github.com/ppiet/piosenka

Tylko niech mnie ktoś poratuje jak to ugryźć. Myślałem, że to będzie coś prostego, a to trochę niespodzianka.
To jakiś python? Java?
Jeśli ktoś mógłby mnie nakierować gdzie znajdę wiedzę pozwalającą to odpalić to będę wdzięczny. (chyba, że macie jakiegoś mega prostego gotowca)

#informatyka #python #webdesign
  • 6
@kubucza: zapewne, ale jeśli nawet nie wiesz co to Django to możesz sobie nie poradzić z sensownym wykożystaniem tego :P

Co z tego, że pomogę Ci to uruchomić, skoro i tak tego potem nawet nie zrobisz deployu nie mówiąc o edycji.
Poszukaj czegoś w języku, który chociaż troszkę znasz, bo taka zabawa jest bez sensu. No chyba, że chcesz się uczyć pythona, ale w takim przypadku tym bardziej radź sobie sam
@npsr: Dobra, to już chyba wiem, w którym kierunku ruszyć.

Będę kombinował, a jak nie uruchomię i znajdę w sobie motywację to zabiorę się za naukę pythona. Już kiedyś chciałem zacząć, nie wyszło.

Dzięki za wskazówki ;)