Wpis z mikrobloga

WKU i MON to największe trolle w Polsce. Wezwij 500 żołnierzy jakiegoś oddziału do natychmiastowego stawiennictwa. Wezwij 7.000 osób w skali kraju (!) do WKU celem uzupełnienia biurokratycznych papierków.

Polska w szoku. Na wykopie histeria, okazuje się, że na wykopie siedzą chyba wszyscy wezwani Polacy. Wszyscy nerwowo sprawdzają skrzynki, przeraża ich myśl, że musieliby odpowiadać w WKU na pytania - "z czego się Pan utrzymuje" tudzież "czy ma Pan dziecko?"

Szok i niedowierzanie,

#wojsko #mobilizacja #wezwanie
  • 24
Wiesz, to same wykopokaraczany, co mocni są w wyzywaniu kobiet na wypoku i hurrdurr pierwszy będę dezeretował.

Niech #!$%@?ą,


@LooZ: Dokładnie. Ja juz kilku napisałem że wyjeżdzali z Poslki bo obecnosc tego typu osob w razie czego jest szkodliwa dla kraju zwlaszcza jesli srają swoim #!$%@? w internecie.
Na dodatek takie nastawione na siebie a nie czujace wiezi z krajem osoby najczesciej zsilaja szeregi kolaborantów.
@Namenick: Przepraszam Panie Generale, nie wiedziałem, że to Pan Generał. Co prawda znam temat wojska trochę lepiej niż przeciętny Polak, najwyraźniej nie jestem tak wybitny jak Pan Generał, żeby zrozumieć sens słania na linię frontu (do walki) nieprzeszkolonych żołnierzy.

Wszelkie opracowania i podręczniki jasno określają rolę słabo przeszkolonych żołnierzy jako rolę pomocnicza poza linią frontu, głównie w zaopatrzeniu, logistyce i uzupełniania braków, jednak najwyraźniej ominęły mnie te rewolucyjne badania pt. "wyślijmy
Polska w szoku. Na wykopie histeria, okazuje się, że na wykopie siedzą chyba wszyscy wezwani Polacy. Wszyscy nerwowo sprawdzają skrzynki, przeraża ich myśl, że musieliby odpowiadać w WKU na pytania - "z czego się Pan utrzymuje" tudzież "czy ma Pan dziecko?"


@LooZ: Ale tutaj nawet nie chodzi o #!$%@?. Chodzi o to, że możesz prowadzić biznes, a ktoś cię wezwie na jakieś szkolenie i kto się tym zajmie? Ja sam nadal