Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie
Ilekroc wchodze w tag #pcmasterrace , boje sie ze zobacze tego goscia @namo , za kazdym razem moj rak postepuje w trybie turbo 300% jak widze jego posty. Ja rozumiem, pochwalic sie sprzetem czy posrac troche o wydajnosc miedzy platformami.
Ale wpisy tego typu Klik
To juz jest #!$%@? mozgus totalus. Material filmowy, ktorym jest ten wpis okraszony tylko umacnia w tym przykonaniu.
Juz kuzwa nawet @DawidWarsaw wypada blado na tle tego goscia
  • 28
@Shodan56: nie pójdę, miraski codziennie robią mi dzień. Wasze komentarze i stulejkarskie historie przegrywów z głównej poprawiają mi humor. Konto mam od od 2 lat 3 mies. i wcześniej tylko czytałem a ostatnio wszedłem ze stulejkami w interkację, bekę mam w #!$%@? z was moje słodziaki. Kocham was #nohomo
@Blaskun: już się wybiłem, mam 30 lat, 4 średnie krajowe, dom, samochód, żonę i dwójkę dzieci. Nudzi mi się to gram w #gtav a miraski dostarczają mi nowy typ rozrywki. Na sadistic już gówno jest, demotywatory to już dawno zdechły, teraz wypok - kopalnia stulejek.
@Blaskun: tym tekstem podkreśliłeś swoją miraskowatosć. Taki Komorowski, stary a głupi piszecie na głównej, ale to on ma emeryturę prezydencką i jest ustawiony i jeszcze robi sobie z całego narodu bekę #chodzszogunie . Jakbyście mieli szansę miraski to wskoczylibyście w jego buty żeby tylko nie musieć płacić kolejnej raty za laptopa. Ciągle #bekazmirasow
@Sag_: mam na imię Mikołaj #csiwykop. Nie szukam kolegów, mam żonę, dzieci i rodzeństwo a na wypadek gumy o 2:13 w nocy mam full pakiet #ac Tacy ludzie jak ja nie mogą mieć kolegów bo potem ani nie chcą pieniędzy oddawać ani odebrać telefonu z zaproszeniem na grilla.
@znudzonylewak: nie mam, nudy w #!$%@?, zacząłem w gry grać. Już nawet jeżdżenie na wczasy mnie nie jara. W sumie to poza graniem to intensywnie wraz z córkami przeżywam ich chodzenie do szkoły, bardziej od córki przejmuje się jednej klasówką z angielskiego niż ona sama. Kryzys wieku średniego, #!$%@? się z przegrywów :-) Najlepsza jest beka #pcmasterrace vs #konsole To dopiero są #!$%@? :-)
@znudzonylewak: może mam na rowerze jeździć? #!$%@?, córki podholować jeszcze tak do 12-13 lat żeby kumały świat i przeprowadzkę, chatę w Chorwacji kupuję i coś się będzie działo. Póki co nuda #!$%@?, kupiłem sportowe auto już mi się znudziło. A Youtube i gry jeszcze jakieś emocje wyzwalają ... no i stulejki w wypoku. Jak czytam te #gozkiezale to ciesze się, że urodziłem się biały :-)
@namo: Wiesz, alternatyw jest stosunkowo sporo. Ja wiem że w momencie kiedy rodzi się fotokopia człowieku wartości z "ja i mój partner" zmieniają się na dzieciaki. Ja dla przykładu preferuje wyjścia ze znajomymi na jakieś żarcie w celu pośmieszkowania/upicie się jak zwierzęta, obejrzenie seriali których nie ogarniam, przeczytanie jakiejś ciekawszej literatury (fantastyka się nie liczy), czy po prostu wyjście do składziku w celu pobawienia się drewnem, wiesz, każdy za dzieciaka miał