Wpis z mikrobloga

@dropz: ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Mr_Przemyslaw: Mi powoli nudzą się Niemcy, chociaż moim zdaniem to bardzo dobry kraj do życia, można spokojnie sobie żyć na dobrym poziomie i nie trzeba się martwić o wiele spraw. Ale moim marzeniem jest zamieszkać w Szwajcarii :)
  • Odpowiedz
@Mr_Przemyslaw: Ja byłam w grudniu pierwszy raz, w Genewie. Nawet mój niebieski zauważył, że pierwszy raz nie narzekałam na nic będąc gdzieś na wycieczce XD Po prostu zakochałam się tam we wszystkim i nawet mi nie przeszkadzało, że brzydka pogoda była, śniegu nie było (raz nawet deszcz padał) i prawie gór nie było widać, bo chmury XD Po prostu boskie miejsce. A czekolada ()
  • Odpowiedz
@tusiatko: Ja mam ten problem, że poza Polską jest fajnie itp. ale na dłuższą metę tam się męczę. żyłem już w UK i DE i zawsze wracałem.

Zawsze sobie mówię, że będąć w PL chcesz na emigrację, będąć na emigracji chcesz do PL ;(
  • Odpowiedz
@Mr_Przemyslaw: Ja się wszędzie czuję jak u siebie. Polska to jeden z moich domów po prostu, ale ja i tak nie mam do czego tam wracać. Większość mojej najbliższej rodziny mieszka poza Polską, a znajomi ci co tam jeszcze mieszkają... Nie są tego warci, bo jak się okazało istnieli tylko jak ja byłam na miejscu. Przez te lata stwierdziłam, że dom jest tam, gdzie sobie go stworzysz. W jednym społeczeństwie szybciej
  • Odpowiedz