Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomocy. Nie ma progresu pomimo codziennych ćwiczeń. Robię pompki od 2-3 miesięcy. Jak zaczynałem to robiłem max 10. Szybko podskoczyłem do max 25. I na takim poziomie jestem już od 3-4 tygodni. Co robię źle? Pompuję codziennie wieczorem, 3 serie pompek.

#pompujzwykopem
  • 6
Mireczki, pomocy. Nie ma progresu pomimo codziennych ćwiczeń. Robię pompki od 2-3 miesięcy. Jak zaczynałem to robiłem max 10. Szybko podskoczyłem do max 25. I na takim poziomie jestem już od 3-4 tygodni. Co robię źle? Pompuję codziennie wieczorem, 3 serie pompek.

@ojajebix:
Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twoja liczba pompek] - [Twoja liczba pompek 2]
@ojajebix: ja robilem tak: co dwa dni przed tydzien np 3 serie po 25. Nastepny tydzien 4 itd. Dojdziesz szybko to 10.
Inny sposob to 10 seri ale np po 12 pompek. Zwiekszasz co tydzien ilosc pompek w seri i wytrzymalosc rosnie.
@Little_Juice: jestem januszem cwiczen, ale na moje (wnioskuje z obserwacji siebie), zeby miesnie potrzebowaly odpoczynku po pompkach to trzeba byloby ich robic z tysiac w kilku seriach. To nie jest silownia gdzie wrzucasz kilkadziesiat kg na gryf.