Wpis z mikrobloga

@DBR9: Hamilton mial #!$%@? piatek. Nie zrobil symulacji wyscigu. Jakby byla przyjazn miedzy kierowcami, to niemiec moglby sie podzielic telemetria z anglikiem co by mu pomoglo ustawic optymalnie bolid na niedziele. Moze wtedy sytucajca wygladalaby inaczej. Co nie zmienia faktu ze nie jezeli team jest wewnętrznie podzieolny to nie wygrywa się wojny.
@DBR9: Tak właśnie jest. BK z ciebie jezeli myslisz ze tam #!$%@? pioruny nie lecą. Łykaj jak pelikan zagrywki PRowe. Po wyscigu nawet mordy do siebie nie otworzyli, nawet #!$%@? sarkastycznego bywa. Za 6 miesiecy bąda w każdych mediach bębnić jak to kierowcy merca sie nienawidzą, jak to zespół jest jeszcze bardziej podzielony niż rok temu, ale wtedy już nie będziesz pamiętał tego komentarza, który to wszystko powiedział już dziś.
(
@JanTadeusz: xD
To jest właśnie zagrywka PRowa - ty sobie myślisz, że jak oni się "pokłócą" to później przez garaże nie przepływają odpowiednie dane, bo biedny Mercedes przecież nic nie jest w stanie w tej kwestii zrobić, co nie? xD Przecież to jest tak, że to Hamilton i Rosberg dysponują telemetrią, a nie ich, no nie wiem... zespół? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeszcze łykaj tą "nienawiść"
@DBR9: Zespół nie dysponuje telemetrią z treningów, tylko inżynier wyścigowy. I on może nie przekazywać danych drugiemu inżynierowi. Stara sprawa znana od czasów Senny - Prosta.
@JanTadeusz: To ty nie masz pojęcia jak bardzo liczy się wynik a nie sentymenty w F1. Bo w tym momencie wmawiasz mi, że między dwoma bolidami jednego zespołu nie me przepływów danych, bo dwóch pracowników firmy się nie lubi. No proszę ciebie, kogo ty chcesz oszukać? Dajesz się nabrać na takie wymyślone dramaty, ale mi nie wmówisz, że tam współpraca stoi na wysokim poziomie.
A drama jest "ukrywana" tak dobrze, że
Ja sobie nie wmawiam dziekco drogie. Ja nie ogladam f1 od kiedy kubica mial wypadek. Stara zasada tego cyrku mowi - pierwszym rywalem jest kolega z zespolu. A jak sie zamyka drzwi do danych, to jest poczatek wojny, cos co wiadomo ze mialo miejsce pod koniec roku. Dzis widzielismy tego owoce.
Usprawiedliwiasz na wszystkie mozliwe teoretyczne sposoby swoje przekonania. Natomiast fakty, zarowno historyczne jak i widziane przed kilkoma minutamiw tv mowia zupelnie
@DBR9: Nie ma nic ad persona głąbcie.
TO było ad perosna.
Powiedzenie - usprawiedliwiasz wszystko pod swoje teorie , to jest fakt.
A to że jesteś za cienki w uszach, to raczej fakt. ! ʕʔ