Wpis z mikrobloga

@EddyPL: pytanie czy faktycznie zapłaciłeś za nie 5 zł, mój różowy pracuje na stacji i często robią tak ze np. jak jeden kosztuje 3 zł, a 2 za 5 zł, to kasują klienta za 5 zł, pobierają od klienta 3 zł wydają 1 sztukę, a potem do kasy dorzuca 2 zł i ma jedną sztukę dla siebie taniej, profit? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EddyPL: Ja kupowałem niedawno spodnie w cropp za 90 zł chyba, kasjerka doradziła mi, żeby sobie wziął jeszcze koszulkę, bo mają promocję zestaw: spodnie + koszulka. Ja naturalnie odmówiłem, ale na szczęście zapytała się jeszcze raz i powiedziała, że na wszystko jest wtedy -30% i za komplet dałem 80 zł xD Ale bym przegrał jakby mnie posłuchała od razu.
@EddyPL: kupowałem na Orlenie w poniedziałek po południu Tigera właśnie - widzę, że jakaś promocja - 2 za 5 zeta, ale sobie myślę - 2 nie #!$%@? :) podchodzę do kasy z jednym a laska mówi - wie pan, lepiej wziąć dwa, bo jest promocja ze 2 sprzedajemy za 5 a jak pan weźmie jeden to wtedy on kosztuje 5,4 :) ot cała tajemnica, widocznie tobie kasjerka nie powiedziała o tym,