Wpis z mikrobloga

@NaxZST: w sensie - rozwaliłem swoje i chciałbym kupić je jeszcze raz, ale odkąd pamiętam, sluchawki, szczególnie popularne modele, zawsze trzymały cenę. zastanawiam się, czy nie przenieśli produkcji w bardziej egzotyczne miejsce i jakość dratycznie spadła..
@Uparciuch: brzmieniowo to sporo wyższy poziom, ale był problem z pękającymi pałąkami, serwis akg wypowiedział się w tej sprawie informując, że poprawili proces produkcyjny i problem nie powinien występować w nowszych wersjach, ale jak to jest do końca nie wiadomo. Z tego co wiem nie było większych problemów z wymianą gwarancyjną, no ale zawsze jakieś ryzyko jest. A, no i nie kupować wersji k67 (generalnie to samo tylko inne kolory i
@konto_urojone: Za chwilę będę drugi raz wysyłał na gwarancję k618 właśnie z powodu połamanego pałąka. Dokładnie w tym samym miejscu pęknięcie co poprzednio. Zastanawiam się czy mi wymienią drugi raz i czy ta druga wymiana coś pomoże. Nie wiem czy ich nie sprzedać jak już dostanę nowe i nie kupić używanych sennheiserow momentum.
Sory za odkopanie po miesiącu :d