Wpis z mikrobloga

@JackBauer: Nie wiem skąd u was od razu chęć udowadniania jaka do Warszawa jest wielka - nie patrzyłem na wielkość lotniska tylko na to jak duży ruch pasażerów oraz ruch cargo jest na tym lotnisku - nie wspomniałem nic o Okęciu - to wam się od razu zachciało pokazywać, że Okęcie wcale nie jest mniejsze ;) Typowe usilne dla Polaków udowadnianie, że nie jest się gorszym - tymczasem to właśnie pokazuje
  • Odpowiedz
@centrionus: No tak, dlatego nie zamieściłeś żadnej informacji oprócz o małej Warszawie oczywiście wrzucając zdjęcie w takim przybliżeniu, jakby to lotnisko zajmowało pół miasta. Po prostu twój wpis zalatuje jakąś dziwną prowokacją i rozśmieszyło mnie to.
  • Odpowiedz
@JackBauer: Hah, widzę, że co mogles sobie dopowiedzieć, zwłaszcza o tej małości Warszawy, to sobie dopowiedziałeś, widzę ze jakies kompleksy wielkości lub tego jak wspaniałym miejscem jest nasza stolica. Popularne przekonanie wśród ludzi tam mieszkających lub z nią związanych. W jakim przybliżeniu mialem wrzucać niby? Wszędzie teorie spiskowe, nie musze udowadniać ze nasza stolica jest duza czy mala, gdybym chcial, wrzuciłbym zdjęcie największego lotniska w Europie/na świecie albo porównał z innymi
  • Odpowiedz