Wpis z mikrobloga

Mam pytanie związane z usługami kurierskimi.

umówiłem się z gościem z internetu, że kupuję od niego jedną rzecz, ma ona 2,5m i dość nieregularny kształt, waga niezbyt wybitna.

Pierwszy kurier z DPD nie przyjął paczki bo zbyt długa, drugi z UPS przyjął, ale magazyn mu to odesłał bo niby coś źle zapakowane O.o

Jak to wysłać żeby poszło i wszystko było ok? Potrzebuję tą rzecz (część samochodowa) na przedwczoraj, a paczka nadal nie może wyjść od sprzedającego.
Jakieś pomysły?

#kurier #paczka #przesylka #pytanie

  • 21
@Creder: Kupuję kompletny wydech do starego samochodu drogiej marki. W sklepach internetowych ta część nowa kosztuje ponad 1,5k, używane na allegro są albo pordzewiałe albo niekompletne. Są jakieś na olx ale nie bardzo ufam przypadkowym osobom z olx. Natomiast gosc od którego kupuję jest z forum i kojarzę go trochę z rozmów, więc ufam, że częśc jest dobra, a cena ponizej 200 zł za używkę jest b. dobra.
Także jestem prawie
@nodikv: @nodikv: sprawdź na wysylajtaniej.pl Mi wyszło niecałe 40 zł za Twoją przesyłkę. Jeżeli zdecydujesz się UPSem, to upewnij się że paczka jest dobrze zapakowana, bo oni się nie przejmują i odsyłają jak coś im nie pasuje. No i nie licz, że w przypadku awiza czy czegoś podobnego dostaniesz kontakt do kuriera, wszystko załatwia się przez helpdesk, a oni nie są zbyt pomocni. Usługa standardowa - na 80 % nie