Wpis z mikrobloga

@bemo: Nie chcę być niemiły, ale za za 6 zł na godzinę to ja nawet Ci z łóżka nie wstanę. Ogarnij się kolego :P Pamiętam moją drugą robotę w życiu między maturą a studiami. Wszyscy zaczynający robić w firmie 9 zł. Przyszedł jeden ziomek i dostał 6 zł. Robił to samo co my a za 3zł mniej...Ba mnie w jednej też tak chcieli załatwić xD Koleś powiedział 6zł na godzinę powiedziałem
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Nas zalatwili tak: normalnie stawka 26/h, a na swieta 12,50 kij ze w umowie stawka powinna byc 2x :) tyle ze jak nie przyszedlbys za 12,50 to pozniej wypada z roboty, ofkz zagranica
  • Odpowiedz
@ArktycznaMalpa: @bemo: Dlaczego skoro ludzie są w stanie pracować za 6zł/h to nikt kto zarabia >4000/m netto nie ma własnego niewolnika który by chodził za nim cały dzień i nosił parasol i termos z herbatą?
  • Odpowiedz
@psik64: Przeca to jest nie wywiązanie się z umowy, możesz im problemów narobić jak sam #!$%@?...robiłem zagranicą to tam nawet jak chciałem robić a było, że nie mogę robić więcej niż 10 dni pod rząd to mnie z roboty wyganiali xD
@pansatan: Co Cię darowało? Też biorę Nimesil ;; Jak masz takie same bóle jak ja to współczuję ;;
  • Odpowiedz
@pansatan: No to ja mam gorzej...od 3 tygodni łykam antybiotyki niedługo 4 będzie leciał...ból jak sam #!$%@? ibuprom Forte MAXXXXXXX (400mg ibuprofenu) nie pomagał nawet....byłem u 4 lekarzy chyba dopiero 4 wiedział co mi tak naprawdę jest...
  • Odpowiedz