Wpis z mikrobloga

@Blondroll: Tak szczerze to mało mnie obchodzi co ktoś sobie gdzie wkłada ale jak by nie patrzeć jest to patologia, wynaturzenie i zboczenie. Takie rzeczy powinno się ukrywać przed ludźmi a nie się tym chwalić a adopcja dziecka przez takie pary to już całkowita nieodpowiedzialność i krzywdzenie dziecka. Zaraz powiesz że "oooOoo przecież takie pary kochają mocno",- może i kochają ale umysł dziecka kształtuje się w oparciu o wartości które przekazuje
@tangodown:

mimo że popieram legalną aborcję [...] dzieci przez pary homoseksualne ?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Blondroll: A czy koniecznie trzeba wybierać kogoś, kto ma dokładnie takie same poglądy jak ty? Szczególnie przy wyborze prezydenta, który IMO raczej powinien być osobą reprezentatywną i patriotą, niż odzwierciedleniem poglądów ogółu. Dla mnie np. Lech Kaczyński był bardzo dobrym prezydentem, a doskonale pokazywała to choćby jego postawa wobec agresji
Masz ją od urodzenia i nie masz na nią żadnego wpływu.


@Blondroll: Informacja nieprawdziwa. Nie zostało nigdzie potwierdzone, że orientacja seksualna to cecha wrodzona. Faktem jest, że raczej się tego nie wybiera, ale na razie wychodzi na to, że nasza orientacja zależy od kombinacji czynników biologicznych i czynników zewnętrznych już po urodzeniu. Także przestań opowiadać głupoty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@co_ja_tu_robie: Osoby posiadające "normalny" dom nie mają odpowiedniego podejścia. Ciężko nam jest opisać co czuje osoba wychowywana w domu dziecka bądź rzucana po rodzinach zastępczych. Takie dzieciństwo na pewno nie jest proste i przyjemne. Kończąc 18 lat jesteś skazany na siebie, znikąd pomocy. Może adopcja przez pary homoseksualne byłaby dobrym pomysłem, a już na pewno bym jej nie skreślał. Dziecko w takiej rodzinie byłoby kochane, a to chyba jest najważniejsze? Poza
@co_ja_tu_robie: wiem na pewno, że nie chciałabym być wychowywana przez kogoś takiego jak ty. U mnie w domu przynajmniej nie używało się słów 'pedzio'. I za to jestem wdzięczna moim starym. Są prostymi ludźmi, ale wychowali mnie w szacunku dla innych.