Wpis z mikrobloga

Yo-kai Watch potwierdzony na Europę w 2016 roku! Tymczasem dzisiaj została także potwierdzona trzecia część serii na Japonię.

Czym się jarać? Yo-kai Watch to takie Pokemony Red/Blue XXI wieku. Gra w Japonii sprzedaje się jeszcze lepiej niż świeże bułeczki, bo sama pierwsza część w Japonii znalazła prawie 1,5 miliona nabywców. Druga część, która wyszła 364 dni później, znalazła już 3 miliony nabywców, a jej rozszerzona wersja kolejne 2. Co generuje tak wielki hype? Śliczna grafika? Czy to linia przeuroczych zabawek? Może seria anime, która istnieje już prawie od roku?
Będziemy mieli okazję się przekonać maksymalnie za 20 miesięcy. Jakieś trzy lata po premierze w Japonii ;)


#nintendo #3ds #yokaiwatch #nintendonews
j.....b - Yo-kai Watch potwierdzony na Europę w 2016 roku! Tymczasem dzisiaj została ...
  • 38
Yo-kai watch #nikogo (:P) ale jako pstryczek w nos w strone gamefreak'ow ze da sie zrobic i ladnie i w 3d od strony technicznej to najs. A ja wciaz czekam na time travelers'ow i chociaz jedna z odslon serii LBX/danball senki. Ech... Moze za dwa lata jak juz 3ds bedzie czasem przeszlym :(. Sporym zawodem jest tez zapowiedziane fantasy life 2...
@joookub: chyba jednak tak. Tansza budzetowa wersja... Myslalbym ze dla najmlodszej grupy... I ew streamer'ow bo zawsze ta karta do lapania obrazu troche taniej a i moda z kontrolerem chyba latwiej dodatkowo zmiescic. :p
@joookub: Kurde, jestem pewien, że kiedyś czytałem jakiś art, żeby właśnie uważać podróby 3dsów...

Chyba, że to nie chodziło o podróby a region pochodzenia? Jak dobrze pamiętam, na konsolach jest blokada regionalna?