Wpis z mikrobloga

I tak właśnie wykopki gonicie, szukacie swojej 10/10, a potem na nocnej zamiast oglądania śmiesznych obrazków trzeba być doktorem Kidlerem. Zapamiętajcie na całe życie, że jak wstanie o 1:01 w nocy dać dziecku czopka, albo utulić bo "baba jaga" się przyśniła to jest zwyczajnie najpiękniejsza. Wtedy nie jest ważne jak jej pupa wygląda w stringach i czy jej się robią boczki jak ubierze obcisłe jeansy.

Może to nie zabrzmi najlepiej, ale to trochę jak z wybieraniem wyposażenia kuchni. Człowiek się zastanawia czy blat jest dobry, fronty pasują do koloru ścian, a po kilku tygodniach od urządzenia nawet tego nie pamięta. Ważne, że rano jedna ręka bez problemu znajduje czajnik, a druga słoik z kawą.

Zapytacie jak to sprawdzić? Nie jest to łatwe, ale obserwujcie swoje #rozowepaski szczególnie pod kątem relacji z najbliższymi. Jest bardzo prawdopodobne, że te wszystkie zachowania, złe czy dobrze, przeniesie na was. #nietagujebonocnazczopkami
  • 26
@podobno_mialem_multikonta Gorzej jak ta znaleziona bogini ma często humory :) a jak ich nie ma to jest prze kochana i jak patrzy na dzieci to widać że to jej powołanie życiowe, wydanie potomstwa. I nie znam przez to swojego jutra, czy będę szczęśliwy czy to się skończy. A chce tylko jednego, dni z nią. Bo wiem że uroda przeminie, ale dobre serce zostanie. I czasem jest jak we śnie, a czasem jak
@podobno_mialem_multikonta: Kiedyś odprowadziłem taką starowinkę z tramwaju do domu z jej zakupami i ona po drodze opowiedziała mi historię swojego życia, a gdy już się żegnaliśmy to złapała mnie za rękę, spojrzała w oczy i tak aż dziwnie zdecydowanym tonem powiedziała na temat partnerki życiowej:

najważniejsze, żeby była dobrym człowiekiem, nie musi być piękna, ważne żeby była dobra, pamiętaj.


Aż ciary mnie przeszły i mi się to wryło w pamięć :P
jak patrzy na dzieci to widać że to jej powołanie życiowe


@kkttooss: patrzenie na cudze to nie patrzenie na własne.
To nie jest równoznaczne i nigdy takim nie będzie.

#!$%@?


@dude9: dopiero po ślubie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ok, biegnę wziąć pierwszą z brzegu!


@gryffindor: do Brzegu jest kawałek, ale weekend tuż tuż