Wpis z mikrobloga

@yeloneck potrzebuje informacji nt. wizy którą można uzyskać tylko po skończeniu tej politechniki, dokładnie chodzi mi o wizę Subclass 476. Chciałem zrobić specjalnie w tym celu studia podyplomowe na politechnice wrocławskiej ale nigdzie nie mogę uzyskać informacji czy w takim przypadku też kwalifikuje się na tą wizę? może wiesz coś na ten temat?
@jendrejk: hmmm, wiem tylko, że aby dostać tą wizę, musisz być absolwentem tej uczelni i masz 2 lata na ubieganie się o tę wizę po zakończeniu studiów. Dodatkowo IELTS i oczywiście twój zawód musi się znajdować na liście zawodów pożądanych. Ogólnie ja bym polecał wizę Work&Travel, która moim zdaniem jest teraz idealnym rozwiązaniem. Jedziesz do Australii na rok, w tym czasie poznasz pracodawców, ogarniesz tematy i możesz śmiało liczyć na wizę
@yeloneck też myślałem żeby skorzystać z programu work&travel, oczywiście mój zawód znajduje się na liście SOL i mam już w nim 3 lata doświadczenia także wydaje mi się że, z pracą nie powinno być większego problemu ale chciałem po prostu zrobić studia podyplomowe na politechnice wrocławskiej i wjechać do Australii bez problemu a na miejscu bym się starał o wizę permanent:) ale i tak dzięki za odp:)
@jendrejk: to jeśli masz 3 lata doświadczenia, ukończyłeś studia wyższe, to na co Ci marnowanie czasu na politechnice we Wrocku? Daj spokój, szukaj ogłoszeń o pracę i wysyłaj. Możesz trafić na wizę sponsorowaną ot tak :) Nawet IELTS'a czasem nie wymagają :)