Wpis z mikrobloga

Ludzie pytali mnie „hej marianbaczal dlaczego nie odniosłeś się do hehe afery z tajną grupą kuców?”
Odpowiadam – bo skrzętnie badałem prawdziwą aferę. Poważną aferę a nie jakieś urojenia podsycane przez proukraińskie służby, których jedynym celem jest wciągnięcie III Rzeczpospolitej szumnie acz na wyrost zwanej Polską w wojnę, której nikt tutaj nie chce.

Od dłuższego czasu badam zachowania neuropejczyków. Ostatnio zbiegło się to w czasie z moimi najnowszymi odkryciami dotyczącymi reptylian czuwających wężowych istot z Nibiru Planety X. Im głębiej wchodziłem w temat tym bardziej byłem przerażony. Pytałem sam siebie „czy to możliwe?”

Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że trzon Neuropy tworzą agenci jaszczurów. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu z was to szok ale tak właśnie jest. Myśleliście, tak jak kiedyś i ja, że neuropejsaci to po prostu zdziadziali lubieżnicy, którzy lobbują za pedofilią, naziwegetarianizmem, ateizmem i homoseksualizmem. Myśleliście, że to zwykli lewacy, którzy co prawda nienawidzą Polski, Polaków i husarii ale nie chcą śmierci ludzkiego gatunku. Nie spodziewaliście się jednak, że tak naprawdę to przedstawiciele proreptyliańskiej lewicy, której jedynym celem jest DEPOPULACJA, przygotowanie pola do gadziej, pasożytniczej inwazji i przekształcenie Ziemi w kolonię bolszewików z Nibiru Planety X. Na łamach #listalewakow opisałem sporo z tych podlców dopóki administracja hipisowskiego portalu wykop.pl nie postanowiła zniszczyć tagów. Dzisiaj tylko najwytrwalsi i najbardziej ciekawi świata zdają sobie sprawę, że WIEDZA TO SIŁA. Dla prostego ludu, który nie ma czasu na przegrzebywanie ton informacji wskażę tylko kilka dowodów. Dowodów, które nawet najbardziej zatwardziałym otworzą oczy!

Zacznijmy gromkim wystrzałem - @stekelenburg2
Pierwotnie myślałem, że to po prostu laickoliberalny lewak dążący do zbudowania na polskiej ziemi antykatolickiego reżymu dewiantów z naziwegetariańską bezpieką, która chodziłaby od domu do domu, wyciągała Polaków na ulice i zmuszała do przepraszania braci krów i sióstr świń za tysiące lat holokaustu. Stekelenburg długo ukrywał swoją gadzią twarz jednak jak każdy zmiennokształtny ma swoje chwile słabości. Na obrazku poniżej widzimy jak Steke posługuje się jaszczurczym dialektem typowym dla reptylian czuwających wężowych istot z Jeziora Ognia na Nibiru Planecie X.
http://i.imgur.com/SpsZZRg.png
Iednoer vta a`vta znaczy tyle samo co smoczy król przybył o świtaniu. Zapytacie kim jest smoczy król? To oczywiście Enki, który w reptyliańskiej mitologii jest przeciwnikiem Enlila Stwórcy Ludzi. Jaszczury wierzą, że gdy Enki wróci na Ziemię rozpocznie się na powrót era ich panowania. Obawiam się, że Enki powrócił i to w ostatnich dniach. Prawdopodobnie jego vimana wylądowała na Słowacji.

Drugim reptyliańskim agentem okazał się być @alkan, wyjątkowo zajadły neuropejczyk, który nie przepuści żadnej okazji by napluć na polską flagę, katolicką wiarę, uczciwość, sprawiedliwość, radość, miłość, rodzinę, szczęście, dobroczynność, normalność i ciężką pracę. Zwróćcie tylko uwagę na tajemniczy znak w jego awatarze. To reptyliański symbol potęgi i dumy – symbol reptyliańskiej floty. Trzeba naprawdę mieć tupet żeby na ziemi z dumą nosić ten symbol. Pozwala to jednocześnie przypuszczać, że Alkan jest co najmniej kapitanem w reptyliańskiej armadzie. Dzisiaj wrzuca wam radosne melodyjki a jutro będzie bombardował nasze szpitale i sierocińce protonowymi pociskami zagłady. Status Alkana potwierdza przy tym wpis o misji SpaceX, w którym nad wyraz trafnie przewidział jej problemy.
http://i.imgur.com/vNz9ZEJ.png
Nie sądzę aby był to przypadek. To raczej pokazanie środkowego palca Ziemianom i przypomnienie, że kosmos należy do reptylian czuwających wężowych istot. Mamy twardo stąpać po ziemi i nawet nie próbować eksplorować wszechświata bo skończymy jak Apollo 20 albo prom Columbia.

Nie zatrzymujmy się i lećmy dalej - @ginden. O to dopiero wredna bestia. Potwór. Chory drań. Sadysta. Poszperajcie trochę a zobaczycie jak chełpi się orgią sadyzmu – ogłuszeniem niewinnego kocięcia. Swoją drogą nazwał kota Babel na cześć upadku ludzkości i gniewu Boga. To jednak nic w porównaniu z jego rolą w reptyliańskim aparacie propagandy. Wcześniej myślałem, że Ginden to demon. Teraz wiem, że to drań z krwi i kości, który każdego dnia nakręca trybiki reżymu strachu i przerażenia.
http://i.imgur.com/OZbFr2H.png
Strach jest domeną Gindena. Ginden dobrze zna strach, potrafi przerażać. Za swojego patrona przyjął kruka – dziecię mroku. Ludźmi gardzi uznając je jeno za małpy z włóczniami. Typowe. Czymże jesteśmy dla reptylian czuwających wężowych istot jeśli nie tylko małpą z włócznią? Skąd Ginden wie jak reagują ludzie na oczy drapieżnika w nocy? Czyżby na nas polował?

A na koniec @jack_donaghy zwodzący uczciwych na każdym kroku. Nie będę się rozpisywał nad tym oszustem, podając tylko jeden mocny przykład
http://i.imgur.com/xnnut8s.png


Przedstawiłem wam dotychczasowe wyniki badań. Analizy nadal trwają. Wnioski są przerażające.
Wykop.pl portalem opanowanym przez reptylian czuwające wężowe istoty.
Nikt nie jest bezpieczny.
#marianbaczalcontent
  • 28
@marianbaczal: w końcu jakiś dobry kątent, wiem że ciężko utrzymać poziom który sam wyśrubowałeś lecz ostatnio bywałem zawiedziony. Nawet chciałem cofnąć abonament na plusy ale przecież każdy może mieć słabszy miesiąc. Pozdrawiam.