Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam tej baterii w Nexusie 5... Telefon naładowany na full z 2h temu, połączony z wifi, tylko leży, parę razy coś sprawdziłęm przez łącznie może 30s i... 9% już poszło.

Przez noc też potrafi zejść z 15% na samym wifi. Ale czasem też potrafi tylko 2-3%. Nie wiem już od czego to zależy. Franco Kernel nieco poprawił tą pracę, ale nadal nie wiem co może w ciągu 2h zjeść tyle baterii. W tle raczej nic nie działa, Greenify hibernuje większość.
#nexus5 #android
  • 10
  • Odpowiedz
@Kurajmo: no niestety wgrany, ale na KK też nie było jakiejś rewelacji.

Bardziej mnie zastanawia co konkretnie potrafi zjeść 9% telefonu w stanie, że tak powiem spoczynku, połączonego tylko z wifi. Bo nie wierzę, że sam LP.
  • Odpowiedz
@Krupier: miałem podobnie na moto g, na wykresie baterii miałem klif z np. 90% do 10% ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wyczytałem, że pomaga rozładowanie tel do 0, pozniej zostawiałem tel na noc po ładowarką, po 2-3 razach problem zniknął.
  • Odpowiedz
@Mietu: no właśnie miałem wgrywać jakiegoś roma, ale jak sobie pomyślę, że znów mam się bawić we wgrywanie wszystkich apek i ustawianie ich to mnie nerw bierze.

Z góry mówię - Titaniun Backup ssie, nie działał dobrze.
  • Odpowiedz
@Krupier: to nie wiem może bateria kończy żywot albo to wina romu bądź kernela bądź też usługi googla, synchronizacja, google now, lokalizacja poszukaj na xda może znajdziesz jakieś rozwiązanie
  • Odpowiedz