Wpis z mikrobloga

@mojzu: A po co Ci to skoro GTA Online to przecież tylko multiplayer? Czyli zbierają się ludzie na sesje i grają a potem ich nie ma. A może się mylę?
@Bunch: No żeby grać potrzebujesz dolary, dużo dolarów. Broń, dodatki do broni, amunicja, ubrania, pojazdy, modyfikacje pojazdów, garaże, domy - wszystko kosztuje. Na przykład żeby zagrać napad jako host musisz mieć apartament najwyższej klasy, a te zaczynają się od 200k$, przy czym najwięcej wydaje się na amunicje i pojazdy. Większości aut z ulicy nie można ukraść i wsadzić do garażu tylko trzeba je kupić przez stronę internetową jeżeli chcesz je mieć
@zephyrar: Nie rozumiem, to na czym polega to całę GTA Online? Myślałem że to po prostu gra typowo np. deathmachowa jak za dawnych lat. A Ty mi mówisz, że nie można wsiadać do aut z ulicy. I czemu żeby grać w multiplayer potrzebuję jakichś dolarów?
Chodzi o to, że możesz mieć swoje własne auta, które możesz modyfikować i używać podczas wyścigów czy misji. One są na stałe przypisane do twojej postaci i w zależności od posiadanych nieruchomości (apartamentów i garaży) możesz posiadać (obecnie) do 30 własnych pojazdów. Wszystkie auta występujące na ulicach możesz kraść ale tylko te słabsze da schować do swojego garażu. Droższe pojazdy kupuje się w internecie właśnie za GTA$. Są jeszcze samoloty, łodzie, czołgi,