Wpis z mikrobloga

jako, że miałem jakieś tam obiekcje co do głosowania na prezydenta, tako już naprawdę nie mam. Strona wykop pl tak bardzo pałała i robi tak wielką propagandę przeciw obecnemu prezydentowi, że nic tylko na niego zagłosować. Te wszystkie linki, artykuły, oczernianie i chełpienie się wyzywaniem go, skłaniają mnie zwyczajnie ku jednemu, że to jest jeden, może nie idealny, ale naprawdę solidny kandydat na prezydenta. Koledzy Kukiz, Korwin, Duda i Braun mają pewnie również swoje zalety, ale strona wykop.pl nie dała mi możliwości przyjrzeć się bardziej wyżej wymienionym kandydatom. Dowiedziałem się zatem najwięcej o obecnym prezydencie, bo co trzecie znalezisko jest właśnie o nim, dowiedziałem się jak wielka niechęć i nienawiść w stosunku do niego się odbywa, dowiedziałem się też, jakimi pierdołami jest atakowany, co świadczy jedynie o tym, jak dobrym był dotychczas prezydentem. Dziękuję.
#neuropa #4konserwy #wybory #niepopularnaopinia #polityka
  • 46
@choleryk:

Mam dokładnie tak samo.Na kogo innego miałbym głosować? Na "człowieka lalkę" Dudę? Na faktyczną ludzką lalkę Ogórek czy może na jednego z tych szajbusów co mają po 1%?