Wpis z mikrobloga

@mbwwr: Wyglądają jak drużyna w grze RPG, od lewej mamy początkującego łotrzyka, następnie jest mag w bojowej szacie oraz jakiś steampunwy cyborg stworzony przy pomocy alchemii i inżynierii przez maga.
  • Odpowiedz
@mbwwr: Pan z lewej studiował ze mną, kierunek inżynierski niestety nie dotrwał do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://instagram.com/p/1oNKp_iW-4/?taken-by=nabilunity

I takie małe #coolstory Na zajęciach z mechaniki prowadzący lubił ze wszystkich śmieszkować i tłumaczył zadanie z balistyki na przykładzie ostrzału wioski Pana Nabila (ma syryjskie korzenie) z moździerza xD Było coś jeszcze o samolotach i wlatywaniu w różne rzeczy ale tego już nie pamiętam.
  • Odpowiedz
  • 1
Ile ja bym dał żeby kogoś takiego zobaczyć na ulicy... a właśnie. TO SA ATENCYJNE #!$%@? A TY Z NICH ROBISZ REPREZENTATOW MYŚLENIA POSTEPOWEGO? ale z Ciebie duren
  • Odpowiedz
Spójrz na ,,pana" w środku, a raczej na to, co ma na głowie. I przyjrzyj się dobrze. Nadal nie wiesz?


@mbwwr: Wywołał niezły ból dupy u konserw, w końcu Witkowski profanuje ich święty symbol - SS. Tak naprawdę cała ta kreacja sprzeciwia się nazizmowi i go obśmiewa - no bo jak to ; gej w moro? Do tego kolorowym? Pamiętajcie, że osoby homoseksualne też były wysyłane do obozów.
  • Odpowiedz
@musette: czyli teraz jak będę się zachowywał jak debil, łamał wszystkie normy społeczne i obnażał się w miejscu publicznym mogę powiedzieć że jestem troll i mnie zostawio w spokoju?
  • Odpowiedz
@artpop: tłumaczysz przygłupa jak korwinisci krula, witkowski nic takiego nie mial w zamysle zobacz na jego fb, kapelusz przygotowal mu stylista a on go zalozyl niezwracajac uwagi na to co na siebie wklada
  • Odpowiedz
@mbwwr: Nawet nie zauważyłem tego "SS". W każdym razie przystanę przy swoim - to, że ktoś ubiera się jak #!$%@? o niczym nie świadczy, tym bardziej o #!$%@? świata.
  • Odpowiedz
Mam prawo mowic, co mi sie nie podoba i co budzi moja odraze i obrzydzenie - jak widze kogos ubranego jak debil, to mam prawo powiedziec, ze ten ktos wyglada jak debil

@Hoob: Słusznie, ale błędem jest wrzucanie wokół tego zdjęcia, o co właśnie chodzi tym pajacom.
  • Odpowiedz