Wpis z mikrobloga

Kończy nam się już ta edycja #rolkomaraton'u. Trzeba więc wyznaczyć kolejny cel.
Jestem zwolenniczką krótszych lecz częstszych edycji. Wiem, że pewnie większość z Was chciałaby równik, ale odległość 40k km pokonywalibyśmy pewnie przez 2-3 lata. Teraz mieliśmy dystans 3,5k km (długość granic Polski) i robiliśmy to 7 miesięcy (aczkolwiek była to zima).

Mam dwa pomysły.
1. Tak jak ostatnio wyznaczyć palcem na mapie stolice wybranych krajów i wyznaczyć trasę. Ostatnio objechaliśmy stolice europy zachodniej. Teraz możemy pocisnąć na prawo od Polski. Opcja o tyle fajna, że możemy sobie wyobrażać, że jesteśmy w poszczególnych miejscach na mapie w danym momencie. :)
2. Nasza akcja nazywa się #rolkomaraton, więc może przejedźmy w końcu ten "maraton". Odległość maratonu to 42,195 km. Trochę mało jak na rolki, ale jak przemnożymy przez 100, to będzie 4219,5 km. :)

Może Wy macie jakieś pomysły też. :)

Zapraszam do dyskusji osoby, które brały udział w tej edycji: @zmrok123 @orzel20 @dixx @wielkanoc @sprynek @stjohn @powro91 @elsaper @kapitanrzyciowagleba @Klockowatyyy @mefo111 @CurlyHairGirl @laleczkaZsaskiej @gammie @borntobewild @Prosialke123 @suchy1613 @Famina @alma_ @Jahcob

#rolkomaraton
Pobierz F.....a - Kończy nam się już ta edycja #rolkomaraton'u. Trzeba więc wyznaczyć kolejny...
źródło: comment_xWc8EPGyyaWlZ9PvgmqtRoMygdVtgi6O.jpg
  • 32
@Famina: a ja nie jestem za drugą opcją bo zaczyna się sezon i wiadomo, że wszyscy będą jeździć więcej i częściej. sam jeden @orzel20 zrobił 300km w 1 miesiąc!
ps. w poprzedniej edycji mieliśmy do zrobienia 7500km i uwinęliśmy się w "sezonie"
@zmrok123: Też właśnie o tym myślałam. Aczkolwiek nie zaszkodzi jak będą dwie edycje na ten sezon. Jak się edycja zeruje, to ludzie mają większą motywację, żeby wystartować w rywalizacji o pierwsze miejsca. :)
@Famina: Mi zdecydowanie bardziej podoba się pierwsza opcja. Fajnie by było gdyby stworzyć mapę, na którą na bieżąco wprowadzany był postęp. Sam nie potrafiłbym czegoś takiego zrobić, ale chyba nie brakuje tu informatyków za 15k ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Famina: A może dodawać,a nie odejmować? I robić rankingi miesięczne, kwartalne itp?
A jak ma zostać odejmowanie to chyba lepiej na początek zrobić krócej 4k jest ok i jak za szybko pójdzie to kolejną zrobić dłuższą. Więcej osób się może ściągnie. Ciężko tylko przewidzieć ile nas będzie, bo na rolkach teraz coraz więcej osób jeździ i może się okazać, ze ten dystans w miesiąc pęknie