Wpis z mikrobloga

Tej, #kuce, nie rozumiem jednego. W momencie gdy @FaktyTVN obraża i ubliża Waszemu Krulowi to jesteście w stanie bić pianę na lewo i prawo jacy to oni są zakłamani i w ogóle, ale jak Pierzasty blogger atakuje Korwina to siedzicie cicho i nic nie robicie ?

" korwinmikke to jest ruski agent, idiota i zwykły śmieć w jednym "

Czyżbyście przymykali oko, bo z jednej strony atakuje on #wosp i #pbk ? Chyba, że to są te słynne #podwojnestandardyprawicy ?

#korwin #jkm #4kuce #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 16
  • Odpowiedz
@xvovx: no name ? Na prawej strony jest on szanowany i jego słowo uznawane jest za święte ;) Zresztą, jak jakiś nonameowy mirek "obraża" Krula, Wiplera i innych to też ich atakujecie, każecie usuwać konta i w ogóle...
  • Odpowiedz
@Goofas: Skala szanowny panie, skala. Przekaz TVN dociera do milionów odbiorców, a wpisy na twitterze? O ile media ich nie podejmą to jak to mawiają "wszystko zostaje w rodzinie".
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: kiedy ja przytoczyłem Wasze słowa i mówiłem jak jest to usunęliście z Youtube film
Pomimo iż cytat w celu krytyki jest dozwolony.
Nie będę sobie szykował problemów, zgłaszał tej decyzji do Youtube, bo Wy macie sztab prawników a ja nic. Ale wiedzcie że gardzę wami, szczególnie za to że boicie się krótkiego filmiku na tyle żeby z nim walczyć.
  • Odpowiedz