Wpis z mikrobloga

  • 1
@bartzov: Bardzo przyzwoity rower. Do rekreacyjnej jazdy dla różowego to nic więcej nie trzeba. Cena chyba tez ok, ale na jesieni były tańsze, bo posezonowe wyprzedaże się pojawiały. Wiosna to kiepski moment na kupowanie roweru.
  • Odpowiedz
@bartzov: ja bym szukał czegoś na sztywnym widelcu... nie wiem czy tylko ja, ale ogólnie odkąd codziennie jeżdżę swoim unibikiem, a w pracy authorem - to coraz bardziej skłaniam się do węższych opon i sztywnego widelca...
rower lżejszy, szybciej idzie... no fakt, że na kostce brukowej trochę telepie, ale ile tej kostki w dzisiejszych czasach...

co można powiedzieć o tym co wkleiłeś?
jest ładny :)
no i co prawda kands/lazaro ma
  • Odpowiedz
@jakuboslaw: do jazdy rekreacyjnej po ścieżkach - miejskich, leśnych. Generalnie bez wielkich wypraw po bezdrożach :)
@tullsta: @EugeniuszMotyka: OK, ale czy te marki nie są gorsze jakościowo od Krossa? Osprzęt nie jest w tej sytuacji najwazniejszy, chodzi o jakość całości.
@Emill: dzięki za opinię :)

Będę się jeszcze rozglądał zanim na coś się zdecydujemy. Zawołam jak coś ;)
  • Odpowiedz
@EugeniuszMotyka: @jakuboslaw: Dzięki Panowie. Z tego co porównuję to Lazaro osprzęt shimano ma dużo lepszy niż kross. A co z pozostałymi elementami - widelec (lazaro ma większy skok, to na +, kwestia modelu czy jest lepszy), suport, obręcze ?
  • Odpowiedz
@bartzov: Im większy skok tym lepiej :) niestety te blokady skoku lubią się psuć, ale tego się nie da już zmienić. Jeśli chodzi o suport i obręcze, to kładłbym większy nacisk na suport jednak, gdyż najbardziej jest obciążony. A na krzywych obręczach w razie czego da się jeszcze jeździć bez wymiany.
  • Odpowiedz